Ancestors – NOVINKY – nové brutální RTS

11. 05. 2017 Tomáš Cajthaml
782 zhlédnutí

Pamatujete si na masakry civilistů a brutální vzhled hry Hatred? Studio Destructive Creations, které mělo tuto hříčku na starost, nyní představila nový, velmi zajímavě vypadající projekt. Hra s Názvem Ancestors představuje historickou realtime strategii. Zasazení celé hry od 9. do 12. století do Evropy, nám přináší hratelné strany jako Anglosasy, Slovany, Germány a stále populárnější seveřany neboli Vikingy. Je pravda z historického hlediska jsou tyto národy dosti totožné.

Klasické RTS, ve kterém půjde především o rozsáhlé bitvy. Mezi tím na nás také vykukuje budování vesnic, měst či táborů. Hra na první pohled připomíná Attilu, který se představil jako podtitul Total War série. Další vítanou věcí budou mise, které se budou podobat historickým událostem z raného středověku. Díky těmto misím bude hra spíše připomíná klasické Real Time Strategie, než kopii již zmíněného Total War.

O multiplayeru nemáme více informací, kromě jedné, a to že bude přítomný. Celý Ancestors běží na Unreal Engine 4. V traileru je vidět slušivý vizuální kabátek a podle obrázků to hře svědčí. Samotný titul zatím nemá datum vydání, ale pokud vás hra zaujala, nezbývá než sledovat oficiální stránky.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0