A Way Out – NOVINKY – Dvojice věznů v novém traileru

26. 12. 2017 Jakub Fišer
1 130 zhlédnutí

Na letošní E3 se objevili skutečně zajímavé tituly. S trochou nadsázky by se dalo říct, že by si každý vybral svůj oblíbený kus. Ať už vás baví spíše střílení či sportovní simulátory, minimálně jedna z představených her vás musela zaujmout každopádně. Mám na mysli hru vycházejícího švédského vývojářského týmu Hazelight Studios, které světu přinesli mimo jiné titul Brothers: A Tale of Two Sons. Jejich hry se vyznačují zajímavým příběhem, líbivou zasněnou atmosférou, zajímavým grafickým kabátkem a hlavně potom řešením kooperačního multiplayeru. A přesně taková je i jejich nová hra jménem A Way Out.

Celý příběh, velice silně propracovaný, se tentokrát opírá o dvojici vězňů během 60. let 20. století v USA. Jde o silnějšího hromotluka Lea a důvtipnějšího Vincenta. Jak asi tušíte, vy se, společně s vaším gaučovým videoherním partnerem, zhostíte role těchto dvou a budete se snažit projít příběh společně. A to jak už jsem nastínil, tedy při lokálním multiplayeru u jednoho gauče, nebo klidně i online. I zde je ale situace podobná, kopii totiž nemusí vlastnit oba online partneři, stačí zkrátka, aby ji měl zakoupenou jen jeden z nich a toho druhého přizval. To je vcelku průlomové řešení a rozhodně velice přínosné a příjemné ze strany vývojářů.

A Way Out se nám také představuje v novém traileru, kde vidíme nejen cestu z ostrahou stíhané věznice, ale i toulky americkou přírodou a život ve společnosti. Doufám, že se na A Way Out těšíte stejně jako já, stačí tak jen sehnat parťáka do multiplayeru. Hra vychází příští rok v březnu, tedy pokud vývojáři dodrží své sliby. Dostupná by měla být na klasický triumvirát herních strojů: PlayStation 4, Xbox One a PC, ale rozhodně bych nezatracoval ani možnou budoucí dostupnost na japonské konzoli Nintendo Switch. Na to ale odpoví až budoucnost.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0