Acer Predator Z850

07. 04. 2016 Alexandr Sýkora
1 055 zhlédnutí

Acer Predator Z850

Pokud i Vám chybí v pokoji a nebo v místnosti, kde hrajete své oblíbené hry, zařízení, které by vaše hraní například promítalo na zeď při různých návštěvách a nebo jen tak pro prožitek, máme pro Vás velmi výhodné řešení v podobě nového herního projektoru od známé společnosti Acer. Ten nabízí hezký design, širokoúhlý obraz s poměrem stran 24:9 a rozlišení 1920×720 pixelů.

Acer Predator Z850, což je tohoto projektu celé modelové označení, překvapí jak svým vzhledem tak i samotnou výbavou, která osloví kdekoho. Projektor, který byl představen široké veřejnosti na světoznámém veletrhu CES 2016, disponuje širokoúhlým obrazem s poměrem stran 24:9 a k promítání využívá laserovou technologii. Novinka od Aceru se nyní ve velmi rychlém tempu dostává do prodeje a je o ni velký zájem. Predator Z850 se vůbec poprvé objede bez zrcátek a poskytne rozlišení 1920×720 pixelů, tedy o 50 % širší než běžné HD (resp. na výšku o třetinu seříznuté rozlišení ve Full HD). Výborným aspektem nového projektoru je také fakt, že ze vzdálenosti necelých čtyřiceti sedmi centimetrů dokáže fantasticky vykreslit obraz s neuvěřitelnou úhlopříčkou 120 palců (305 centimetrů). Projektoru také nechybí seriové diody a může dosáhnout až 3000 lumenů a kontrastního poměru 100.000:1. Samotná lampa projektoru má vydržet až třicet tisíc hodin provozu v režimu ECO, který si zde uživatel může nastavit. Vyšší kvalitu obrazu zajistí funkce a technologie ColorBoost3D a ColorSafe. Na zadní části projektoru najdeme obrovské množství nejrůznějších portů a nabízí také bezdrátové streamování obrazu pomocí Wireless HD-Kit, díky čemuž už se pod nohama nemusí plést žádné kabely. Nechybí zde ani podpora různých připojení jako jsou HDmi a USB.

Cena novinky od Aceru nebyla prozatím stanovena. V USA se však spekuluje o částce kolem pěti tisíc dolarů. Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0