Agony dostane spin-off v podobě Succubus – NOVINKY

12. 12. 2018 Jakub Fišer
935 zhlédnutí

Vzpomínáte si na lákavou novinku hororového žánru jménem Agony. Hra si hodně brala z renesančního díla básníka Dante Alighieriho jménem Božská komedie a v hlavní roli jsme byli zbloudilá duše, která se jaksi dostala do pekla a hledala další duše. Titul Agony se vyznačoval velkým množstvím gore, poměrně kontroverzního obsahu, nelichotivých scén a poměrně obstojným vylíčením atmosféry v pekle, zmaru a smrti všude kolem. Kritici Agony přijali různoměrně, ve finále se však dá říct, že hra dopadla hůře, než by si vývojáři dost možná přáli. Ti nás s hrou totiž dlouho napínali a nakonec došlo k odložení vydání. To nás však již nemusí mrzet, protože hra je pochopitelně venku a navíc nebude sama, vývojáři totiž pracují na spin-offu.

V něm se zhostíme role sukuby, démonické bytosti, která svádí muže a mívá s nimi pohlavní styk, při kterém je vyčerpá, nezřídka až k smrti. Postava Succubus se v původní hře Agony, respektive v její speciální necenzurované verzi Agony Unrated, již objevila, samostatný titul Succubus však bude celou dobu vyprávět její příběh. Hlavní však bude, aby titul Succubus navázal na atmosféru, kterou jsme mohli zažít v Agony, a ještě ji vylepšil, rozhodně si totiž myslíme, že by i tak mohla být atmosféra pekelného ohně mnohem poutavější a zajímavější.

Více informací o příběhu zatím bohužel nemáme. Co ale již víme, je to, že Succubus zřejmě dorazí jen na PC, tedy minimálně prozatím. Steam je na hru již připraven, dostupnost na konzolích je však stále s otázníkem. Důvodem jsou pochopitelně scény a výjevy zobrazující gore, násilí či sex, a nic podobného výrobci konzolí na svých zařízeních nechtějí trpět. Není však vyloučeno, že se objeví i osekanější varianta s cenzurovanými prvky – otázkou však zůstává, jestli potom taková „lite“ verze vůbec bude mít smysl.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0