American Truck Simulator – NOVINKY – Zajeďme si do Nového Mexika!

14. 11. 2017 Jakub Fišer
502 zhlédnutí

České vývojářské studio SCS Software přineslo hernímu světu takové lahůdky, jakými jsou první dva díly série Euro Truck Simulator a zámořské vydání American Truck Simulator. Všechny tři zmiňované hry jsou u nás velice oblíbené, což jen dokazuje zájem o práci řidiče nákladního vozu; a to i přes fakt, že se jedná o skutečně nebezpečné povolání. Oblíbenost her s touto tématikou může být ale způsobena i tím, jak skvěle je hra koncipována a že se skutečně snaží věrně napodobit rutinu všech řidičů. Jízda, spánek, jízda, sem tam nějaké to papírování, jízda, spánek a takhle pořád dokola. Neuvěřili byste ale, jak velká zábava je si na to hrát.

Oblíbený simulátor American Truck Simulator pomalu odkrývá mapu spojených státu a dalším cílem je prosluněné Nové Mexiko. Města jako Albuquerque, Santa Fe, Roswell a mnoho dalších se stanou oblíbenou destinací vašich zaměstnavatelů či přímo vašich dodávek. Nové Mexiko je i plné krásné přírody, kterou si můžete užít z kabiny nákladního vozu. Když už jsme u těch aut, i jim s novým DLC přibude plno nových vylepšení a dekorativních prvků. Pouště a dálnice Nového Mexika čekají na vaše objevení a bude jen na vás, zdali se do tohoto odlehlého kusu Ameriky budete chtít podívat.

Do Nového Mexika se se svým tahačem můžete v těchto dnech již podívat a vývojáři si za dodatek neúčtují žadnou přehnanou sumu, na Steamu v přepočtu zhruba 300 korun. Nic vám tedy nebrání podívat se dál za obzor zapadajícího slunce. Nabízí se ovšem otázka, kam popoutují kola našich tahačů v budoucnu. Jak již bylo mnohokrát řečeno, vývojáři chtějí ve svém simulátoru zvěčnit celou Severní Ameriku, včetně východní pobřeží. Bude záležet jen na nich, jestli se chopí doplnit západní pobřeží například o státy jako Idaho nebo Washington, nebo se zaorientují spíše na jihozápad a v několika příštích měsících se dočkáme třeba i Utahu či Colorada. Hra vychází pouze na PC, tak utíkejte startovat motory, Nové Mexiko čeká!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0