Armored Warfare – NOVINKY – Americký sen?!

08. 10. 2019 Nikola Štěrbová
501 zhlédnutí

Znovu přišel ten čas, kdy do mojí oblíbené tankové arkády přibyl nový obsah. Armored Warfare nám 24. září představilo novou sezónu American Dream. A kromě toho, že jsme se přesunuli na úplně nové mapy víc na západ, objevila se nová vozidla, a dokonce i jeden velitel. Je načase, splnit si svůj americký sen.

 • Datum vydání aktualizace: 24. září 2019
 • Vývojář: My.com, Obsidian Entertainment, Mail.Ru
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Amerika už dávno není ta země, kterou všichni známe. Douglas O’Reilly se narodil v Milwaukee dvěma irským imigrantům. Už od malička dělal problémy, několikrát byl ve vězení a když se přiřítila válka, neváhal. Sám se přidal ke skupině žoldáků a s přibývajícími úspěchy zaujal i samotného Sebastiana Grimma. A zatímco v předchozí kampani byl O’Reilly vedlejší postava, tady dostává svůj vlastní prostor. Douglase si hráči můžou odemknout přes M48 GAU-8 a s ním i jeho unikátní schopnosti.

Update přinesl i nová vozidla. Z Lecrercu se odemyká obrněné vozidlo Griffin 50mm (tier 8) a z Griffinu se hráči dostanou k pěkné lahůdce – M113 Hellfire (tier 9). Pokud si chcete rozšířit svoji sbírku Abramsů, čeká vás na tieru 9 TTB. A po něm velitelské vozítko M48 GAU-8, které jako první v Armored Warfare má rotační kanon.

Nová kampaň a vozidla vždycky potěší, ale lidi z vývojářského týmu navíc přidávají funkce, které si přejí samotní hráči. Nově si tak můžete doplnit munici přímo v misi a zdarma (i když musím říct, že tahle funkce mě osobně zatím nefunguvala). Změnil se respawn systém v PvE bitvách a ubyli některé consumably, které stejně nikdo nepoužíval.

Kampaň American Dream má zatím jenom dvě mise, časem ale dostaneme další dvě a celá kampaň bude stejně dlouhá jako předchozí Moscow Calling a Arabian Nights. Měla by se potom také zpřístupnit speciální odměna za dohrání celé kampaně.

A co vy? Hrajete Armored Warfare a už jste zkoušeli novou kampaň nebo dáváte přednost jiným hrám tohoto žánru?Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0