Bag it! – MOBILNÍ HRY – Staňte se profesionálem ve skládání nákupu!

06. 09. 2016 Kateřina Motejlová
994 zhlédnutí

Myslíte si, že nakládání nákupu do papírové tašky je ta největší otrava na světě? Nebaví vás tenhle nutný závěr nakupování? V tom případě je hra Bag it! jako dělaná na to, aby vám otevřela oči, protože i skládání nákupu může být zábava!

Hlavními hrdiny této příležitostné logické hry jsou vychechtaný meloun, zamračené mléko, ustrašené plato vajec nebo vyšperkovaný banán. Že nevěříte? V dnešní hře Bag it! je totiž vaším úkolem naskládat všechen nákup do klasické papírové tašky. Může se to zdát jako jednoduchý úkol, opak je ale pravdou!

V prvních úrovních se vám může zdát skládání nakoupených potravin velmi snadným úkolem. Postupně se ale úrovně stávají obtížnějšími a obtížnějšími. Poradíte si s ustrašenými vajíčky, se kterými musíte zacházet velmi opatrně? Oblíbíte si papírový sáček s cereáliemi, který musí být vždy navrchu, jinak vám nadělá v tašce pěknou neplechu? Jako by to nebylo málo, každá úroveň má svůj speciální úkol. Zaplníte alespoň 90% tašky? Podaří se vám splnit úkol bez rozbitého zboží?

Bonusové body můžete získat také za vytvoření skupin potravin. Podaří se vám dát k sobě krabici mléka a plechovku limonády? Gratulujeme, 300 bodů je vašich. Dáte dva kusy od těchto nápojů do těsné blízkosti? Ještě lépe! Vytvořili jste dvojité rande, a proto získáváte další body!Bag it!

Nebudete ale muset jen skládat nákup do tašky. Ve druhé úrovni bude vaším úkolem rozbít co nejvíce věcí! Zde budou vašimi nejlepšími přáteli těžké melouny a krabice s mlékem.

Nebo se vám nejvíce zalíbí úrovně, ve kterých se budete muset poprat s velkými potravinami a okolo nich nacpat ty menší?

Hra vyšla v roce 2011 a dostala se do TOP 10 aplikací toho roku. V současné době má více než milion stažení a hodnotilo ji více než 30 tisíc hráčů, kteří jí udělili hodnocení 4,1 hvězdičky z celkových pěti.

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ velmi chytlavé
+ variabilita úrovní
+ skvělé grafické zpracování

– narazíte i na složitější úrovně

9/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0