Battlefield V nakonec nedorazí v říjnu, zpozdí se o měsíc – NOVINKY

31. 08. 2018 Jakub Fišer
664 zhlédnutí

Akční multiplayerovou střílečku Battlefield 1 už máme všichni prohranou skrz na skrz a vidina bitev druhé světové války v chystaném Battlefieldu V nás tak nějak vyvádí z našich teplých místeček v zákopech u Verdunu. Jinými slovy, my, fanoušci historie a FPS stříleček už se tak nějak nechceme vracet do Battlefieldu 1 a už bychom se chtěli naplno ponořit do nacismem a fašismem zamořené Evropy (a také Asie). Ale ono to nějak nejde, protože na chystaný Battlefield V si budeme muset ještě pár týdnů počkat. A nejnovější uniklé informace bohužel utvrzují, že to bude ještě pěkně dlouhé čekání, vydání této velice očekávané střílečky se totiž posunuje o celý měsíc!

Vývojářské studio DICE, které vydává hry pod hlavičkou studia Electronic Arts, pracovali například i na Battlefieldu 1 či na nejnovějších Star Wars Battlefront i Battlefront II, muselo oznámit, že vzhledem k práci na optimalizaci a vylepšení herních prvků musí odložit vydání tolik očekávané hry Battlefield V. Jelikož se jedná o jeden z nejočekávanějších herních počinů tohoto roku, je třeba věnovat vývoji hry maximální péči. Jinak by hra mohla ihned na svém začátku trpět a to rozhodně nechce žádný zájemce o koupi tohoto titulu. Ať už se nám to líbí či nikoliv, stanovisko švédského studia DICE musíme přijmout a doufat, že se jim díky času navíc podaří vylepšit stávající herní prvky.

Abychom nemluvili jen obecně, ukažme si rovnou na data, která zde hrají hlavní roli. Původně měla hra vyjít 19. září, u nás v České republice tedy 20. září, namísto toho se však datum vydání odkládá o celý měsíc a na nový Battlefield V se tak můžeme těšit až 20. listopadu. Doufejme, že hra bude pokud možno bez chyb, abychom nakonec ve finále mohli všichni ocenit přístup studia DICE, které nechce vydávat napůl nehotovou hru. Battlefield V tedy vyjde 20. listopadu 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0