Bee Simulator – NOVINKY – Buďte pilnou včeličkou

03. 08. 2018 Jakub Fišer
1 413 zhlédnutí

Že jste s nástupem Goat Simulatoru či I Am Bread viděli všechno? Kdepak, šíleným a doslova ulítlým simulátorům ještě neodzvonilo. Nepřemýšleli jste snad nikdy nad tím, jaké by to bylo být včelkou? Malým tvorem, který má za celý svůj kratičký život jen jediný úkol, ale také tvoreček, díky kterému je z části zde na Zemi život možný. A v neposlední řadě také tvorečkem, který při sebemenším pokusu o sebeobranu ihned umírá v agónii. Ano, takový je ve zkratce život včel a přesně ten si můžeme díky polskému studiu Varsav Game Studios vyzkoušet, a to s jejich úplně novým počinem jménem Bee Simulator.

Mnoho již bylo řečeno v úvodu – jedná se o hru, ve které se stanete včelou, plnohodnotnou obyvatelkou úlu. A jak už to tak u včelek bývá, vaším cílem bude úplně všechno, co by včely dělat měly. Budete sbírat pyl, poletovat po velkém otevřeném světě, ale třeba i bránit úl před útoky zvenčí či před větším hmyzem. Vývojáři prý vsází hlavně na skupinovou zábavu, proto hra obdrží poměrně propracované kompetitivní a kooperativní módy pro rozdělenou obrazovku a také snadné ovládání. Není tak žádným tajemstvím, že vývojářský tým zamýšlí Bee Simulator jako rodinnou hru, u které se děcka něco naučí a dospělí si užijí požitek z videohry.

Simulátor včeliček jménem Bee Simulator vyjde údajně ještě tento rok a to na všechny hlavní platformy, tedy PC, PlayStation 4, Xbox One a také Nintendo Switch. Pokud vás podobné videohry se zvířátky lákají, rozhodně lze doporučit postarší Spore, kde zakládáte zcela novou mimozemskou kolonii, či Shelter, kde jste jen zvířecí maminkou, která se snaží poskytnout svým děťátkům klidný vývoj. A na konci dne jistě potěší i oblíbený Goat Simulator, jakožto synonymum k odreagování.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0