Before We Leave – NOVINKY – Strategie s dřevěnými raketami

06. 08. 2019 Nikola Štěrbová
508 zhlédnutí

Nikdo už si nepamatuje, co se přesně stalo, jasné je jenom to, že lidstvo přežilo další apokalypsu schované hluboko pod zemí ve svých krytech. Teď přišel čas vyjít zase na povrch a obnovit to, co bylo ztraceno. Before We Leave, budovatelská strategie s možností dostat se na další planety, se chystá na Steam už koncem tohoto roku. Co nám vývojáři nachystali?

 • Datum vydání: bude oznámeno
 • Vývojář: Balancing Monkey Games
 • Platformy: Microsoft Windows

Hra začíná zprávou z podzemí, lidé už déle nevydrží ve svých krytech a musí se dostat na povrch. Na povrchu planety už dávno nestojí žádné domy, a tak je třeba začít pěkně od začátku. Pošlete lidi se sekerami pro dříví na stavbu srubů, ty s prázdnýma rukama nechte zasadit brambory a nejodvážnější ze všech pošlete na průzkum.

Rozjezd hry je trochu pomalejší. Hráč si musí pořádně osahat základní mechaniky a přijít na to, co po něm hra vlastně chce. Jakmile se dostanete do fáze, kdy už se nemusíte bát o vlastní přežití vašeho lidu, hra se kousek posune a ukáže vám technologii, kterou na planetě zanechali vaši dávní předci.

Vesmírná technologie s sebou nese nástrahy. Ve hře sice nenarazíte na zbraně jako takové, ale pokud neuspějete v sérii testů, stanete se obětí vlastní technologie jako vaši předci. Na druhou stranu, jestli uspějete, dostanete možnost vyrazit do vesmíru a zabrat si pro sebe další planety. A samozřejmě se otevřou nové obchodní cesty.

Before We Leave by mělo být venku z Early Accessu koncem tohoto roku. Kdy si ho ale opravdu budeme moci zahrát ještě není jasné. Vývojáři napsali, že dokud hra nebude splňovat jejich standardy, nekoupí si ji nikdo.

Nemůžete se dočkat oznámení datumu vydání a chtěli byste si hru zahrát ještě před všemi ostatními? Potom vám stačí připojit se na Discord k vývojářům a čekat, jestli vás pozvou do Alphy.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0