Blood and Bacon – RECENZE – Zábava, která omrzí

14. 11. 2016 Vojtěch Pastuszek
1 713 zhlédnutí
 • Vývojáři: Big Corporation
 • Datum vydání: 1. února 2016
 • Žánr: Akční, FPS

Dobře, Blood and Bacon. Už podle názvu to vypadá na nemilosrdnou řežbu, zkrvavené stěny, místnosti, ve kterých budu mít po pás krev, ale co ta slanina? Pod tímto slovem si opravdu dobrou hru představit nedokážu. Což je asi dobře, protože nazývat toto dílo hrou, to chce možná i odvahu.

Nevím, pro jakou cílovou skupinu byla tato hra vytvořena a proč byla vlastně vytvořena, protože graficky je na tom opravdu dost špatně a nejde zde absolutně o nic. Z mého úhlu pohledu bych řekl, že je to vymyšleno pro hyperaktivní děti, které se musí vyřádit nad něčím, jako je Blood and Bacon.

blooood

Začínáte ve stodole, kde je napíchnutý vlastník této farmy. Bohužel je napíchnutý vidlemi na stěně a chybí mu polovina nohy. Jeho namluvený hlas zní příšerně, připomíná mi zmutovaného robota. Ten vám řekne, co se zde stalo a co máte udělat. Úkol je jasný. Každý den se počítá jako jedno vyhrané kolo. Po zabití všech nepřátel, kteří se pohybují po statku, se posouváte do dalších dnů. Postupem času se vám odemykají zbraně. Nejprve začínáte s pistolí a dopracovat se můžete třeba až k brokovnicím.

Co to ale jsou za nepřátelé, či nestvůry? Jelikož se v názvu objevuje krev a slanina, tak krve rozhodně chybět nebude. Občas se v ní dokonce i ztratíte. Co ale slibovaná slanina? Ta je zde proto, protože v celé hře bojujete proti divočákům. Nejprve od slabých až po bosse, kterého můžete zabíjet i kolem 10 minut. Lepší se to táhne ve více lidech, v CO-OP modu, ale není nutno. Zvládnout se to dá i sám. Na výběr máte také zajímavé druhy skinů na postavy. Kostlivec, rytíř, normální člověk, prostě zajímavý výběr. Chybí vám HP? Stačí dojít ke studni a dopumpovat si vodu, která plní význam doplňování HP. Jediné dva klady vidím na této hře. První je prvotní zábava, protože u blbostí se dá nejlépe zasmát – ve dvou hráčích, a jako druhý klad je cena. Ta je totiž velmi nízká – 1 EUR.

+ prvotní zábava, cena – 1 EUR

-Neustálý stereotyp, grafika, žádný děj, slátanina

Hodnocení: 3/10 – i přes to, že to má dobré hodnoceníElektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0