Breathedge – NOVINKY – S nesmrtelnou slípkou pod paží!

02. 10. 2018 Nikola Štěrbová
1 069 zhlédnutí

Survival her se dá na Steamu najít tolik, že spočítat je všechny najednou by byl sám o sobě boj o život. A i přesto, že v poslední době vycházeli opravdu dobré survival hry, většina z nich je příliš vážná, příliš realistická a zdlouhavá. A jestli i vás už omrzelo snažit se přežít v džungli nebo ve světě plném zombie, Breathedge je tady pro vás.

Datum vydání: 13. září 2018

Vývojář: RedRuins Softworks

Platformy: Microsoft Windows

Breathedge je vesmírný survival a vaším úkolem je udržet při životě jediného živého člověka na palubě. Hlavní protagonista bohužel není žádný slavný astronaut, který jako první přistál na Marsu nebo obletěl Venuši. Nic takového. Hrajete za chlápka, který vezl na vesmírný pohřeb popel svého dědečka, ale během cesty došlo k nehodě a on zůstal sám. Celá posádka a další pasažéři bezvládně leží/plavou okolo a pomalu se tam rozkládají. Zatímco vy sami procházíte to, co po nich zbylo. Vlastně na palubě nejste tak úplně sami. Vypadá to tak, že jste tu nehodu přežili vy a vesmírná slípka.

Nehoda, jediný přeživší a hodně craftění je něco, co spojuje všechny survival hry. Myslím si, že nemusím vysvětlovat, že stejně jako v tolika jiných hrách si musíte najít nějaké jídlo, materiály na výrobu nástrojů… To, co survival hry odlišuje a určuje, jestli budou úspěšné nebo na ně hráči rychle zapomenou je většinou zpracování. Tady vývojáři sáhli po komickém zpracování. A díky tomu hráče prostě udrží u monitoru.

Breathedge je momentálně v Early Acessu a vývojáři slibují, že během 16 měsíců by se z něj hra měla dostat. Na Steamu je první kapitola, z kdo ví kolika a postupně by ve hře měl přibýt příběh, osvětlující některé nejasnosti. Pokud si dáte na čas, máte před sebou asi 4 hodiny bez gravitace. A i když se ještě nemůžete dostat na konec hry, podle mě má už teď Breathedge co nabídnout. Navíc když si hru koupíte už teď za 16€, nebudete muset plnou cenu až hra vyjde.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0