Colonize: Transport Tycoon – MOBILNÍ HRY – OpenTTD z jiné planety!

01. 10. 2021 Nikola Štěrbová
298 zhlédnutí

Trasnport Tycoon hry jsou a vždycky budou skvělou skupinou u které si můžeme odpočinout a hrdě sledovat jak je zboží dopravováno z jedné strany mapy na druhou jenom po pár kliknutích. Colonize je přesně takovým typem hry, jenom si u ní zase tolik neodpočinete, protože musíte najít způsob, jak zachránit kolonii na nové planetě.

 • Datum vydání: 20. července 2021
 • Vývojář: BroDev Studio
 • Platformy: Android, iOS

Colonize je už podle názvu hra o kolonizování cizí planety, dost oblíbené téma v poslední době, ale proč ne. Vaše expedice se při přípravě na přistání setkala s několika problémy. Několik životů bylo ztraceno, vybavení lodi, potřebné k založení kolonie se rozletělo po planetě. A je tak potřeba zřídit logistické centrum a zajistit transport surovin napříč planetou. Což je přesně váš úkol.

Hra hned na začátku vysvětlí, že některé budovy, které měli být původně postaveny kousek od sebe, jsou vinou ne moc povedeného přistání daleko od sebe a nedá se s nimi hýbat. Rychle tak najede na klasický transport tycoon, kde musíte sehnat suroviny, dovést je do továrny a hotové zboží poslat zase někam jinam.

Je tady i klasický progression systém, začínáte se základními vozidly na poměrně malé mapě a postupně si odemykáte nová vozidla, další části mapy atd. Zatím je ve hře 27 levelů, vývojáři momentálně pracují na zvýšení levelů, kterých může hráč dosáhnout a na novém obsahu. Ne, že by hra už teď neměla co nabídnout.

Colonize láká na jiné zasazení, vetšinou se transport tycoony odehrávají na Zemi, kde hráči budují železnice a autobusové linky. Zatímco tady dostanete na starost vlastní kolonii někde ve vesmíru. Podle mě Colonize zaujme hlavně grafickým zpracováním. Na první pohled ho barevní kolonisté, roztomilý robot a fialová paleta barev jasně oddělují od ostatních v App Store a na Google Play.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0