Crash Bandicoot 4: It´s About Time – NOVINKY – Nejlepší díl série?

04. 10. 2020 Nikola Štěrbová
590 zhlédnutí

Remasterovaná trilogie Crashe Bandicoota se vrátila na harddisky většiny z nás a závodní hra se dočkala stejně nadšaných reakcí fanoušků jako znovuoživená trilogie. Na těchto hrách pracovalo původní studio Vicarious Visions a když byl oznámen čtvrtý díl série Crash Bandicoot 4: It´s About Time, na kterém má pracovat nové studio Toys for Bob, fanoušci znejistěli. Hned po vydání hry se však ukázalo, že není, čeho se bát a Crash se vrátil v plné síle.

 • Datum vydání: 2. října 2020
 • Vývojář: Toys for Bob
 • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X a Series S, PlayStation 4

Vývojáři čtvrtého dílu si nevymysleli žádný přehnaně vysoký cíl a nesnažili se natáhnout fanoušky na ten nejlepší, nejhezčí, nejvymazlenější díl Crashe. Prostě udělali další díl, drželi se lety prověřené předlohy a vytvořili asi ten nejlepší díl z celé série.

Crash stejně jako v předchozích dílech probíhá jednotlivé levely, zbavuje se otravných nepřátel tím, že na ně skočí nebo je odkopne, sbírá přitom krabice s wumpa fruity a občas zabloudí do bonus levelu. Novinkou a vlastně takovým vylepšením gameplaye je používání masky, která nově dává Crashovi na omezenou dobu speciální schopnosti. Například díky super tornádu Crash přeskočí díru, do které by jinak zahučel. Hra je díky těmhle maskách mnohem zábavnější, ale přitom se nijak nemění její základ.

Co se vůbec nezměnilo je obtížnost hry. Čtvrtý díl je poměrně těžký, možná hlavně proto, že hra za vás neudělá vůbec nic. Jako hráči je vám jasné, jak projít level nebo co udělat v bonus levelu, ale načasovat si skoky tak, aby se to povedlo, je občas výzva.

Crash Bandicoot 4: It´s About Time je obdivuhodná hra. Zatímco například Mario pořád mění herní svět i způsob jakým se hry hrají, Crash zůstává nohama na zemi. Fanoušci ve čtvrtém díle najdou přesně to, co se dá od pokračování čekat, perfektní grafiku, přihlouplé vtípky, neúprosnou obtížnost a hodiny zábavy.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0