Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – RECENZE – Nostalgie všude kam oko dohlédne 2.část

03. 07. 2017 Ondřej Knap
900 zhlédnutí

Vývojář: Vicarius Vision
Vydavatel: Activision Blizzard
Série: Crash Bandicoot
Platforma: Playstation 4
Žánr: Plošinovka

A je tu pokračování našeho herního stroje času. Pojďme se zase trochu omladit a podívat se na další část recenze a hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy v podání „remasteru“ druhého dílu a to Crash Bandicoot Cortex Strikes Back. Tak směle do toho.

Zlouni od vás potřebují pomoct

Potom co Crash porazí doktora Neo Cortexe a zachrání svou přítelkyni Tawnu. Doktor Neo se zřítí do temné jeskyně plné krystalů. Jeden krystal jsi odtamtud odnese na svou vesmírnou základnu na oběžné dráze země. Po prozkoumání krystalu zjistí, že planeta země se blíží k neodvratitelnému konci. Ze svým starým kolegou doktorem N. Ginem sestaví stroj, který může tomuto konci zabránit avšak potřebují k jeho napájení dalších dvacet pět krystalů. Tyto krystaly chce získat tak, že Crashe (tedy vás) přesvědčí v jejich posbírání. Zde začíná vaše už druhé dobrodružství.

Crash Bandicoot Cortex Strikes Back se stejně jako jeho první díl řadí mezi skvělé plošinovky s velkou oblíbeností. Mnou, ale nejmíň hraný díl, je však okořeň o pár nových věcí oproti jedničce. Krom stálých hlavních věcí jako posbírat krystaly a jablíčka nebo rozbít (všechny) krabice, je zde přidáno i vznášedlo nebo ježdění na zvířatech jako je třeba polární medvěd. Průchod hrou už je rozdělen né na tři ostrovy, ale na patra s portály, které vás přenesou do určité úrovně.

Jak už jsme psal tento díl je mnou nejméně hraný. Ani jsem ho snad nedohrál. Po dohrání tohoto „remasteru“ si říkám jakou jsem v dětství udělal chybu, že jsem ho nedohrál. Krom malých novinek a úpravách v úrovních, je zde stále skvělá hudba (melodie) a zvuky. Příběh už nabírá na obrátkách. Ale stále je tu ten otravný velký „hitbox“ a velká citlivost, která hře ubírá na zábavě. Opravdu jsou díky tomuto některé úrovně velice těžké. Druhému dílu bych dal 8,5 z 10. V další a poslední části recenze se podíváme na opěvovaný a mnou nejoblíbenější třetí díl dobrodružství našeho zmutovaného vačnatce Crashe.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0