CS:GO – MLG Columbus 2016

25. 03. 2016 Vojtěch Pastuszek
986 zhlédnutí

Je první hlavní turnaj na severu Ameriky, ve kterém se proti sobě utká 16 týmů, obvykle se zde konaly menší turnaje o 8 týmech.

 • Hra: Counter-Strike: Global Offensive
 • Kde se bude odehrávat?: Columbus, Ohio, USA, v MLG Aréně, od 1. dubna se bude hrát v Nationwide Aréně.

Prize Pool je zde neuvěřitelných 1 000 000 dolarů, což je velmi krásná, a rovněž ohromující suma, protože tak „velké“ peníze nejsou viděny na každém turnaji. 1. tým získá 500 000 USD, 2. tým 150 000 USD, 3-4. tým 70 000 USD a pro 5.-8. místo zbude 35 000 USD.

 • Kdy se bude odehrávat?: od 29. března 2016 do 4. dubna 2016.

Mapy, které se budou na turnaji vybírat: Dust II, Cache, Cobblestone, Inferno, Mirage, Train, Overpass

Týmy: Team EnVyUs / Natus Vincere / FaZe Clan / Ninjas in Pyjamas / Fnatic / Virtus.pro / G2 Esports / mousesports / FlipSid3 Tactics / Team Liquid / Counter Logic Gaming / Astralis / Splyce / Luminosity Gaming / Gambit Gaming / Cloud9 /

Informace (dodatečné): Team SoloMid odstoupil od turnaje a místo něj nastoupil tým Astralis. Ninjas in Pyjamas nahradili hráče allu za hráče pyth. Team EnVyUs nahradil hráče kioShiMa za hráče DEVIL. Fnatic bude hrát po bohu s hráčem dennis, který hrával za tým G2 Esports – nahradil pronaxe, G2 Esports si vzali do týmu hráče aizy.

Hra: 16 týmů je rozděleno do 4 skupin po 4 týmech. Skupina (A): NiP / LG / mouses / FlipSid3, Skupina (B): FaZe / Fnatic / Splyce / Liquid. Skupina (C): EnVyUs / Astralis / GG / CLG. Skupina (D): NaVi / VP / G2 Esports / Cloud9. Všechny zápasy ve skupinách budou hrány na Best of One. V Playoffs a ve finále se bude hrát na Best of Three.

Z mého pohledu si myslím, že ve skupině (C), by mohl postoupit tým Astralis a EnVyUs, (B) FaZe a Fnatic, v (A) NiP a LG a ve skupině (D) Virtus.pro a Natus Vincere. Uvidíme, jak se celý turnaj bude vyvíjet.

Komentátoři: Anders Blume / Semmler / Sadokist / HenryG / ddk / JZFB

Analytici: Thorin / Richard Lewis / moses / Fifflaren

Organizátor: Major League Gaming (MLG)  Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0