Cut the Rope – MOBILNÍ HRY

14. 07. 2016 Kateřina Motejlová
1 542 zhlédnutí

Co by měl mít v sobě správný smartphone? Facebook, Whatsapp, nebo Snapchat? Jasně, ale přeci jen to není všechno, něco nám tu chybí. Ano, správně, nějaká oddechová hra, která nám skvěle zkrátí nudné čekání u doktora, nebo zdlouhavou cestu autobusem. A jaké hry by Vám neměli v telefonu chybět?

Patříte mezi ty, kteří by rádi dostávali sladkosti bez práce přímo do pusy? Tak to si budete rozumět s hlavní postavou dnešní hry, s Om Nomem, ze hry Cut the Rope!

Cut the Rope

Tato logická hra byla vydaná v říjnu roku 2010 ruskými vývojáři ZeptoLab. Má několik sérií, mezi které patří základní hra Cut the Rope, poté také například rozšíření s experimenty, cestování časem nebo s magií. Nesmíme také zapomenout na hru My Om Nom, z roku 2014, ve které se můžete o svojí zelenou příšerku starat.

Podívejme se ale na začátek. Žena jednoho dne najde přede dveřmi krabici s nápisem „Krmit sladkostmi“. V té se schovává náš malý Om Nom. Ze začátku je přeci jen trošku stydlivý, ale bonbóny, donuty a dortíky si k němu žena přeci jen cestu nachází.

Cut the Rope

Naším úkolem ve hře je nenasytnému tvorečkovi servírovat sladkosti přímo do otevřené tlamičky a u toho sesbírat co nejvíce hvězd. Není to ale tak jednoduché, jak se může na první ohled zdát. Znesnadňují nám to pavoučci, čas, nebo ostré řezáky.

Hra si díky své krásné grafice a chytlavosti přitáhla spoustu fanoušků. Na Google Marketu si ji pořídilo více než sto milionů uživatelů. Více než jeden a půl milionu hodnocení ji vyneslo hodnocení 4,3 hvězdičky z celkových pěti. Na App Store se dá pořídit za méně, než dva dolary. I zde je hodnocení velmi dobré, 4,5 hvězdičky z celkových 5.

Podtrženo, sečteno, hra je velmi povedená. Přidáte se také ke komunitě nadšených hráčů a pomůžete nakrmit nenasytu?

Najdete na Google Play, nebo App Store.

+ krásná grafika
+ roztomilý tvoreček
+ spousty zajímavých úrovní

– po delším hraní stereotypní
– některé velmi obtížné levely

8/10  



Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0