Darkborn – NOVINKY – Krvežíznivé monstrum se mstí lidem!

02. 06. 2019 Nikola Štěrbová
961 zhlédnutí

V roce 2016 nám herní studio The Outsiders představilo Project Wight, akční fantasy hru, ve které se prohodili klasické role. Místo toho, aby hráč v roli severského hrdiny zachraňoval nevinné ženy a děti, dostane možnost masakrovat a trhat na kusy vikingy, kteří se mu postaví do cesty. Studio se sice na nějakou dobu odmlčelo, ale teď zveřejnilo kromě nového názvu Darkborn i 15 minutový gameplay. Máme se na co těšit?

 • Datum vydání: není oznámeno
 • Vývojář: The Outsiders
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Darkborn staví hráče do úplně nové pozice. Ne každý den máme možnost zahrát si za krvežíznivé monstrum. Ale jde tady opravdu jenom o zabíjení? V Darkborn skupiny vikingů loví zvláštní bytosti a během krvavých rituálů je obětuje kdo ví čemu a kdo ví proč. Hlavní protagonista hry už toho má dost a rozhodne se pomstít svůj druh.

V 15 minutovém traileru můžeme vidět, jak se malá příšera vyvíjí a ze stealthu přejde do rage modu a zabije všechno co jí přijde pod pracku. Celkem lákavý příběh ale není nic proti atmosféře, kterou na vás hra dýchá. Mohlo by se zdát, že se dostanete do role nepřemožitelného monstra, ale pravda je mnohem děsivější. Hráč je sám mezi nepřáteli, všude kolem jsou jezírka krve a nezbývá než utéct. Ale kam?

Hráč začíná jako malá potvůrka a k tomu, aby se dostal dál musí vyrůst. Krev nepřátel je lepší než sunar a jakmile jich vycucnete dost, přijde ta zábavná část. Můžete trhat vikingy na kusy, kousat je anebo se jich zbavovat pomocí spellů.

Darkborn ještě ani nemá oznámené datum vydání a už teď vypadá jako hra na kterou se můžeme těšit. Možná je trochu brutální, a ne každý hráč ocení trhání protivníků (meč je meč), ale kdy naposledy jste hráli za potvoru ze severské mytologie? Rozhodně půjde o unikátní záležitost, musíme jenom doufat, že nedopadne jako Agony.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0