Doodle Jump – MOBILNÍ HRY – Legendární hopsačka

08. 09. 2016 Kateřina Motejlová
1 232 zhlédnutí

Zaručeně jste již o hře Doodle Jump slyšeli. Že ne? Tak to je opravdu na čase, abychom to změnili! Jedná se totiž o jednu z nejúspěšnějších her, které se kdy objevili na Google Marketu.

Kdo nezná malé zelené stvoření se jménem Doodle, jako by ani nežil! Poprvé spatřil světlo světa v dubnu roku 2009 ve hře po iOS a od té doby se rozšířil, jako epidemie! V březnu roku 2010 se dočkali také uživatelé android telefonů a v červnu 2011 také fanoušci, kteří mají Windows Phone.Doodle Jump

Pokud si chcete zahrát skvělou skákačku, je hra jako stvořená právě pro vás! Koncept hry je tak jednoduchý! Zkrátka skáčete po platformách výše a výše a snažíte se dostat stále dále a dále. Že je to jednoduché a nudné? To ani náhodou!

V základní hře se setkáváte s kresleným Doodlem, jak skáče po zelených platformách na kostičkovém papíře. Vyhýbá se dírám v sešitě a hnědým rozbitým platformám, které zaručují pád dolů a konec hry. Kromě toho se setkáváme také s příšerami, které buď může Doodle střelit, vyhnout se jim, nebo na ně skočit a tím je zneškodnit. Abyste neřekli, že na vás zde čekají jenom samé nástrahy, jsou tu pro vás připraveny také pružinky, trampolínky a jetpacky, které vás bezstarostně posunou výše!Doodle Jump

Kromě základní verze si můžete v menu posunutím spodní lišty vybrat i jednu z tématicky laděných úrovní. Vydáte se s Doodlem hledat pirátský poklad? Převléknete se za ninju a vydáte se do tajemné Číny? Nebo jste fanoušek fotbalu a pokusíte se s Doodlem porazit nepřátelské týmy?

Od roku 2009 si hra získala spoustu fanoušků po celém světě! V současné době má aplikace více než 50 milionů stažení a ohodnotilo jí téměř milion hráčů! Ti ji udělili 4,3 hvězdičky z celkových pěti!

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ velký výběr různých témat
+ jednoduchá a chytlavá hra

– stereotypní hopkání

7/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0