ESL Pro – CS:GO – Season 4 Final

31. 10. 2016 Vojtěch Pastuszek
1 437 zhlédnutí

Hra: Counter-Strike: Global Offensive

Datum konání: Začátek byl 26.10.2016 a ukončení den před Halloweenem, 30.10.2016

Místo konání akce: Brazílie, ve městě Sao Paulo.

Prize pool: Ani letos se na odměnách nešetřilo a mezi všechny týmy se dohromady rozdělila celková suma 600 000 dolarů.

Zúčastněné týmy: Fnatic / Ninjas in Pyjamas / mousesports / FaZe Clan / Team EnVyUs / Cloud9 / Immortals / Team Dignitas / SK Gaming / OpTic Gaming / NRG eSports / Team Liquid

Tým Renegades přeskočil tento turnaj kvůli problémům a umožnil místo pro tým Liquid. Hráč karrigan nahradil hráče kioShiMu. Manažer týmu Liquid – peacemaker – opustil tým před turnajem a nahradil ho jokasteve. Tým Fnatic se z důvodů osobních problémů u jednoho hráčů nezúčastnil turnaje, ten by určitě zamíchal pořadí tabulky.

Umístění od 1. – 12. místo: Cloud9 – 200 000 USD, SK Gaming – 90 000 USD, mousesports a Ninjas in Pyjamas – 45 000 USD, Optic Gaming, Team EnVyUs, Team Liquid, FaZe Clan, Immortals, Team Dignitas, Fnatic, NRG eSports.

Zde malinko nechápu, jak Fnatic mohl být nad týmem NRG eSports, když ani nehráli žádný zápas a za druhé, proč za nic dostal tým 20 000 USD? To mi hlava nebere.

Průběh turnaje: Ve skupině A se na první příčce umístil tým mousesports se 3 výhrami a 1 prohrou. Na druhém a třetím místě byl Team EnVyUs a OpTic Gaming. Ostatní týmy na 4. a horším místě již neměli šanci dostat se do Playoffs. Ve skupině B to byl právě tým SK Gaming se 4 výhrami a 1 prohrou, který vyhrál tabulkovou část. Na druhém a třetím byl Cloud9 a Ninjas in Pyjamas.

csgo-esl

Playoffs si Cloud9 poradil 2 – 0 nad Optic Gaming a taktéž Ninjas in Pyjamas nad Team EnVyUs. V dalším odvětvím se utkali mousesports a Cloud9, kde mouse prohráli 0 – 2. Ninjové si vedli proti SK Gaming o trochu lépe, ale prohráli 1 – 2. Finále bylo proti SK Gaming a Cloud9. První mapa byla velmi napínavá. Overpass, kde Cloud9 vedli 13:2 v první polovině hry. Nakonec vyhrál tým Sk Gaming. Konečný výsledek je ale takový, že vyhrál tým Cloud9.

pavouk-esl-csgo

Hosté a analytici: Bia (brazilská moderátorka), Machine, peacemaker, moses, BLU, HenryG, Sadokist, Rushly, bczz, showliana…

Sponzoři: ESEA / Logitech G / paysafecard / theScore esports / afinity / Mountain Dew

Organizátoři: ESL / ESEAElektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0