F. I. S. T.: Forged in Shadow Torch – NOVINKY – Mechanická pěst v akci!

28. 09. 2021 Nikola Štěrbová
299 zhlédnutí

F. I. S. T.: Forged in Shadow Torch je už od pohledu hra nabitá akcí. V prvních trailech a záběrech z hraní můžeme vidět králičího hrdinu, který už má dost toho, jak jeho svět vypadá a vydává se vlastními pěstmi napřed skrz svět ovládaný roboty.

 • Datum vydání: říjen 2021
 • Vývojář: TiGames
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4 a 5

Hrdina hry Rayton se po letech bojování uklidil na klidné místo, kde může celé dny trávit po boku svého přítele vynálezce, s miskou horkých nudlí v tlapce a neřešit nespravedlnosti světa. Všechno se změní, jak jinak než na začátku samotné hry. Nedaleká exploze donutí Raytona znovu si nasadit mechanickou pěst a začít novou kapitolu svého života, nebezpečnou a plnou akce.

Jak už napovídá název hry, mechanická pěst je to nejdůležitější hlavně když dojde na souboje. Základem soubojů je těžký a lehký útok, bez problémů s ním vyřídíte základní nepřátele, na kterých si zároveň namastíte kapsu. Za získané peníze si potom můžete nakoupit upgrady nebo nové zbraně. Hra hodně spoléhá na akci, ale všechno není jenom o bezhlavém mlácení. Raytona může vyřídit i osamocený protivník, pokud si špatně načasuje útoky.

Celý herní je ponořený do ocelové, trochu deisel-punkové atmosféry. F. I. S. T. Je metroidvania titul, takže se šoupáte na obrazovkách zprava doleva, ale i tak nabízí obrovský svět, se spoustou skrytých zákoutí a tunou vedlejšáků. Hra má navíc tu úžasnou schopnost naprosto hráče pohltit, nebudete mluvit s NPC postavami protože musíte, ale protože si opravdu chcete poslechnout jaký měli den. A to se moc často nepovede.

Ve F. I. S. T.: Forged in Shadow Torch na hráče čeká propracovaný svět s asi 15 hodinovou kampaní, plněním všeho na 100% se herní doba natáhne na 25 hodin. Na PlayStationu si hru zahrajete už teď, na Steamu v PC verzi by se měl objevit během října tohoto roku, už teď je na Steamu dostupné demo.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0