Family Man – NOVINKY – RPG inspirované Perníkovým taťkou!

19. 05. 2020 Nikola Štěrbová
605 zhlédnutí

Family Man je připravované příběhové RPG od studia Broken Bear Games a vydavatele No More Robots (Yes, Your Grace) inspirované seriálem Breaking Bad. Hra pokládá hráčům jednoduchou otázku ‚Jak daleko jste schopni zajít, pro dobro své vlastní rodiny?‘ a nabízí hromadu odpovědí, záleží jenom na morální kompasu hráče.

 • Plánované datum vydání: 22. května 2020
 • Vývojář: Broken Bear Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Linux

Family Man začíná celkem nevinně, protagonista Joe přijde o práci v kanceláři, a protože dluží peníze chlápkovi, který nevypadá, že by chtěl čekat na vrácení déle než smluvené tři týdny, musí si Joe rychle najít novou práci. A právě tady hra začíná být zábavná, Joe má několik možností, jak získat peníze a jestli bude pracovat v burgrárně nebo udělá nějakou tu prácičku pro místní mafii je jenom na hráči.

Městečko Riverport je klidné místo, plné nic netušících obyvatel, kteří si žijí svůj maloměstský život. Je jenom na vás, jestli je zapojíte do příběhu nebo se jim obloukem vyhnete. Malé sousedské službičky odmění hra speciálními bonusy. Během rozhovorů s lidmi kolem, můžete najít nová řešení k úspěšnému zdolání svojí situace, ale nenechte si sousedy moc přirůst k srdci, kdyby bylo potřeba udělat vy víte co.

Rozhodnutí, která Joe udělá ovlivňují nejen jeho rodinu, ale i celé město. Pokud se rozhodne pro poctivou práci a spokojí se s obracením burgerů, obyvatelé města se můžou bát jenom o svou váhu (případně přípálený burger), ale Joeovu rodinu čeká stresující měsíc a počítání každého centu. Na druhou stranu trocha nepoctivé práce sice zaručí pěkný příjem, ale město bude řešit vraždy a Joeova manželka nebude nadšeně prát zakrvácené košile.

Family Man vypadá jako zajímavá hra, ale mám takový pocit, že se vývojáři úplně netrefili s grafikou. Minecraftová grafika je super a většinou se mi v indie hrách líbí, ale k Family Manovi by se hodilo trochu víc polygonů a pochmurnější atmosféra.

Hra bude mít několik konců, takže si ji budeme moci zahrát nejen jednou a už teď je na Steamu 30minutové demo zdarma k vyzkoušení. Během půl hodiny se toho moc stihnout nedá, ale alespoň si osaháte ovládání. Family Man zatím vypadá jako zajímavý titul, který zkouší za vyzkoušení ať už dáváte přednost jakémukoliv žánru, ale uvidíme jak si hra povede po vydání.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0