Far Cry 5 – NOVINKY – Nový trailer plný akce a explozí

17. 12. 2017 Jakub Fišer
755 zhlédnutí

Sérii Far Cry jsme alespoň jednou okusili snad každý. Tato herní franšíza má vcelku hlubokou historii, která sahá až do roku 2004, kdy vyšel první a veleúspěšný díl, ve kterém jsme v kůži Jacka Carvera bojovali proti mutantům, tzv. Trigenům. Druhý díl (2008) už najel na vážnější notu a bere nás do savanami poseté Afriky, kde bojujeme s překupníky zlata, drog i zbraní. Třetí díl je vedle prvního „sci-fi dílu“ tím nejúspěšnějším. Odehrává se na ostrově v Tichém oceánu a vaše postava je zde s přáteli na dovolené. Ostrov však ovládají piráti s vůdcem Vaasem a zásadní vliv má i kmen domorodců. V roce 2014 na pulty obchodů vtrhl díl Far Cry 4, který sice opět oplýval skvělým příběhem i audiovizuálními efekty, byl však obdařen stejným eginem jako minulý díl, tudíž jeho obliba není tak velká. S čím přijde další díl, tentokrát Far Cry 5?

Víme, že příběh se bude odehrávat na severoamerickém venkově, v městečku Hope County v Montaně, kde má silný vliv jakási sekta jménem Eden’s Gate vedená šílencem Josephem Seedem. Vy jste v městečku nový, ale s žoldáky a drancovníky budete bojovat místním odbojem. Jelikož se jedná o Far Cry, hra bude plná zvratů, explozí, výbuchů, vystřílených kulek i strhujících momentů. Ústředním tématem bude, jak již zaznělo, náboženský fanatismus a boj s ním. Ale jelikož se jedná o titul ze série Far Cry, čekám opravdu velkou parádu.

Bohužel, k Vánocům si Far Cry 5 nepřejte, maximálně jakožto předobjednávku, neboť titul vychází až v příštím roce, konkrétně je to 27. března 2018 a v přidaném traileru je vidět, jak bude možné proti fanatikům bojovat. Způsobů bude opravdu dost přes stealth až k těžkému boji, ze kterého ale vždy nemusíte vyjít jako vítěz. Já osobně se na hru již nyní těším, snad bude vypadat tak dobře, jak působí v trailerech.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0