FIFA 16

18. 12. 2015 Alexandr Sýkora
1 863 zhlédnutí

V polovině září společnost EA Sports představila další pokračování svého nejúspěšnějšího titulu s Názvem FIFA. Tentokrát s označením 16. Přináší nová „šestnáctka“ něco nového a nebo se pouze jedná o přepracovanou „patnáctku“?

Už žádná diskriminace! I ženy mohou obléknout ve hře kopačky!

Ano, je to tak. I ženské pohlaví najde u nové šestnáctky oblíbení a to především v tom, že je zde přítomna ženská liga a reprezentační týmy. Ženská hra má zde opravdu výbornou rychlost  a spád, stejně tak jako u mužské ligy, i zde se kontaktními souboji nešetří, zkrátka fotbal tak jak má být.

Je to něco extra!

Už trailer na samotnou hru napovídá, že se fotbaloví fanoušci mají na co těšit. Emotivní a zároveň opravdu velmi motivující video si tuto hru zahrát podporuje svým hlasem legendární player Pelé. Trailer Vás doslova vtáhne do atmosféry fotbalu, do fotbalové nálady.

Samotné hraní hry je celkem stejné jako v předešlých dílech. Grafika je obohacena lepšími samostatnými prvky. Stadiony jsou čím dál tím více realistické. Oslavy po vstřelených brankách rozšířily možnosti co provést. Zejména pak v ženském provedení je slyšet nepopsatelný ženský křik. Dalším aspektem novinky bude obtížnost projít obranou soupeře, na které tvůrci opravdu zapracovali. Do defenzivy zapojili více kompaktnosti, rychlosti a myšlení, což zabrání tomu, že byste se střílením gólů nějakým způsobem znudili. Stejně tak jako obraně, tak i dalším postům tvůrci poskytli lepší pohyblivost a myšlení, zkrátka posun dopředu a další přiblížení realismu.

Přihrávky budou také na velmi výborné úrovni, nebude tak lehké nahrát spoluhráčovi díky přesnějším a realističtějším zásahům do rozehry. Centry také poznaly novinek, pokud budete centrovat, hráči nebudou pouze čekat na místě nebo na nějakém malém placu, budou stále v pohybu.

 

fifa16hazard

Trenére, jste moc přísný…

I zde je přítomnost trenérského módu, kde trénujete svůj tým a smlouváte přes agenty nové budoucí hvězdy pro svůj tým. Jak už jsme zvyklí, svůj tým vedete jak v domácí lize a poháru, tak také v obdobě evropské ligy a nejprestižnější ligy mistrů.

Vzhled samotné hry dosti doznal změn, zůstaly „dlaždice“ v hlavním menu každého režimu hry, ale jejich pozadí je víceméně už jiné.

Ať je to tak nebo jinak, nová šestnáctka opět budí velký zájem. Hra vyšla na platformy PC, PS, Xbox a další. Její cena se pohybuje okolo tisícovky.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0