FIFA 19 opravuje problémy s módem kariéry a vylepšuje herní zážitek – NOVINKY

23. 01. 2019 Jakub Fišer
1 186 zhlédnutí

Jakmile se každý ročník série FIFA přehoupne přes první listopad své existence, dostane se ke slovu tzv. listopadový update, který přinese ta nejlepší vylepšení, většinou jde o novou grafickou stránku hry, také o nové obličeje pro hráče. Většinou jde také o metu, po které už hra nepřinese výraznější novinky a aktualizace se nesou již jen v opravném duchu. A protože chyb a nedodělků má nová FIFA 19 stále ještě dost, i půl roku po svém vydání, museli vývojáři utvořit opravný balíček, a tak je tu update verze 1.08. Co nového přináší?

Velkých změn se dočkala střelba. Vývojáři museli ztížit systém načasované střely, protože tento typ střel kolikrát i s poloviční úspěšností na timing stejně nebyl možný zachytit gólmanem. Přesnost nepovedených pokusů byla tak moc vysoká, a došlo k jejímu upravení. Dalších změn se dočkaly razantní střely, který také až zbytečně moc končily v sítí, což se má nyní změnit.

Další změny se týkají režimu kariéry. Tam byl velký problém, že někteří hráči (a je jich dost) nemohli naplnit svůj potenciál a namísto, aby jim jejich celkový rating rostl, tak kolísal a to vždy na úroveň -1. Tuto velmi nevhodnou chybu má nejnovější patch také upravit. Kosmetickou změnou je, že finále FA Cupu se nyní bude konat ještě před posledním zápasem Premier League, jak to je ve skutečnosti.

Změn se dočkaly i režimy online, a také audiovizuální stránka. Lehce byly upraveny chorály a také grafika stadionu Fullhamu Craven Cottage. Aktualizace se v tuto chvíli dostává na všechna zařízení, konkrétněji na konzole, protože na PC již byla vypuštěna. Update má zhruba 1,3 GB, pokud se k vám ale ještě nedostal, nezoufejte, během dneška se tak stane. Případně ručně zkontrolujte přítomnost aktualizací na vaší platformě.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0