Finding Paradise – NOVINKY – Snad se již brzy dočkáme

31. 12. 2016 Zuzana Bumbová
893 zhlédnutí

Freebird Games, tak zní jméno studia, které se dokázalo proslavit hned první jejich hrou, která se dostala na Steam, a v průběhu letošních vůbec prvních Steam Awards v průběhu zimních slev se objevila dokonce i mezi pěti nominovanými hrami v kategorii “Nebrečím, jen mám něco v oku” a místo mezi těmito tituly si opravdu rozhodně zasloužila. Přitom se jedná vlastně o pouhopouhou jednoduchou adventuru s velmi jednoduchou grafikou, která by nikoho neuchvátila již před 5 lety, kdy tato hra vyšla. A přesto s nádherným soundtrackem a ještě nádhernějším příběhem dokázala tato hra dosáhnout obrovské popularity a 97% kladného hodnocení.

A nyní, konečně, se v roce 2017 dočkáme již tak dlouho očekávaného pokračování, které nám bylo již léta slibováno, s názvem Finding Paradise. Stejně jako v předchozím díle, i nyní budeme prožívat příběh skrze doktorku Rosalene a doktora Wattse, kteří prochází vzpomínkami umírajícího muže – od jeho stáří až do jeho mládí, aby mu splnili jeho poslední přání – pozměnili některé jeho vzpomínky tak, aby si myslel, že prožil život, jak si ho přál, a aby pak odešel v poklidu s touto vzpomínkou ze světa.  Pacientem v tomto díle bude jakýsi Colin, jehož život se začal někde v polovině ubírat jiným směrem a za úkol budeme mít splnit jeho přání, které zezačátku vypadá velmi sobecky, ale nejspíše tomu tak doopravdy nebude. V popisu stojí, že stejně jako To the Moon, i toto pokračování je standalone hra, takže není nezbytné hrát předchozí díly, abyste plně pochopili hloubku jejího příběhu, ale vzhledem k utvoření vztahu k již dříve zmiňovaným doktorům, kteří nás provádějí již prvním dílem, by asi nebyl špatný nápad si ho také zahrát. Stejně tak mini-adventuru A Bird Story, která měla vyplnit mezeru mezi prvním a druhým dílem a dle traileru se opravdu jedná o toho samého Colina, za kterého jsme hráli v této epizodě.

Původně měla tato hra vyjít již někdy na přelomu roku 2016/2017, ale tvůrci oznámili, že bude mít mírné zpoždění a na Steamu je dokonce psáno, že vyjde až někdy v průběhu léta roku 2017, ale snad nás Freebird Games nehodlají opravdu tak dlouho napínat!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0