For Honor – NOVINKY – Beta

02. 02. 2017 Tomáš Cajthaml
941 zhlédnutí

Tak tedy máme za sebou uzavřené Beta testování fantasy rubačky For Honor. Musím se tedy přiznat, že v minulém testování, pod názvem Technical testing 2, bylo bohatší na obsah. Například jsem měl možnost vyzkoušet všech 12 hrdinů a dokonce, kromě singleplayeru, všechny herní módy.

Nyní k samotné Betě. Ta nabídla 9 hrdinů a 3 herní módy. Jako novinky oproti předchozímu testování, jsem v podstatě pochytil pouze český překlad. Hratelné módy nabídla beta: duel 1v1, Domination, neboli v češtině Nadvláda 4v4 a jako poslední Potyčku 2v2.

Co se samotné hratelnosti týče, musím přiznat, že Ubisoft vyslyšel výtek hráčů a vybalancování hratelných postav je opravdu vidět. Nyní se mi již nestalo, že i přes všechnu snahu, bych měl pocit naprosté nemožnosti se bránit, například pokud jsem si zvolil pomalejšího hrdinu a stál proti nejrychlejší postavě, kterou je samozřejmě Orochi. Už bylo vidět, že jde opravdu o umění hrát za danou postavu a nikoli o zběsilé mačkání tlačítek s vědomím jistého vítězství.

Na druhou stranu opět se ukázal Ubisoft a jeho „umění“ se servery. To opět nebylo nejlepší a každou chvíli padalo. Dokonce nastali i hodinové intervaly, kdy se nebylo možné vůbec připojit do hry.

Vítanou novinkou byla možnost úpravy postav. Velké možnosti nejen samotného vybavení, které naskýtá různé bonusy a správné sestavení jistě bude znát. Pouze doufám, že tento potenciál Ubisoft využije a rozšíří model úprav a spoustu zajímavých předmětů.

Z testování mám opravdu dobrý pocit a je to opravdu poprvé co hra přestavená na E3 od Ubisoftu vypadá lépe, než prezentovaná ukázka. Snad se Ubisoft poučil a na místo downgradu či vypylování pouze ukázky hry, začne naopak představovat opravdu rozdělané hry a finální produkt bude překvapením.

Nakonec určitě zmíním a potěším ty z Vás, kdo se do uzavřené bety nedostala. Otevřené beta testování proběhne od 9. do 12. února.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0