For Honor – NOVINKY – Sběratelská edice

05. 01. 2017 Tomáš Cajthaml
2 361 zhlédnutí

Nebudu tajit, že jsem byl opravdu velmi skeptický, když Ubisoft představil svoji fantasy rubačku For Honor. Ani videa, kdy byly představeny třídy bojovníků, mě příliš nepřesvědčily. Ovšem první možnost, vyzkoušet si tuto hříčku v Alpha testování, můj postoj ke hře otočilo o sto osmdesát stupňů. Moje postřehy z Alpha i Beta testování si můžete přečíst v samotných článcích, zde na stránkách.

Ubisoft nám nyní představuje sběratelskou edici hry pod názvem Apollyon Collector’s Edition. V této edici kromě hry samotné, samozřejmě v edici Gold, dostanete také cca 30cm vysokou figurku Apollyona nebo Apollyony? Opravdu nevím jak to vlastně, protože v trailerech vypadá, že hlavní záporná postava je žena.

Balení dále obsahuje litografii a originální poznámky, které vás zasvětí do příběhu této postavy. Cena sběratelky je 220 dolarů – cca 5720 kč a zatím ji lze objednat pouze v obchodě Game Stop.

Zcela chápu všechny nedočkavce, co se na hru těší, ale bohužel budeme si ještě muset nějakou chvíli počkat a to konkrétně do 14. února pro platformy PC, PS4 a XONE.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0