For Honor – NOVINKY – Shinobi a Centurion

04. 05. 2017 Tomáš Cajthaml
1 966 zhlédnutí

Tak jako zažil For Honor velký vzestup, tak zažil i rychlí pád. Neustále ubývající aktivní hráči jsou důkazem toho, že hra není taková, jakou nám Ubisoft sliboval. Hra je v základu vydařená. Tak co stojí za jejím úpadkem? Je to kombinace všech faktorů, které hru srážejí k zemi. Ať už zbytečné mikrotransakce, neskutečně špatné připojení P2P nebo opravdu rychle nastupující stereotyp.

Ve For Honor se tak chystají přípravy na druhou sezónu, která nám přináší dva nové hrdiny a nové mapy. 16. května oficiálně začíná druhá sezóna a Ubisoft si pro hráče přichystal videa. Zde představuje dva nové hrdiny. Tím je Shinobi, postava po vzoru ninji využívající rychlost. Druhá postava je Centurion. Ten bere inspiraci především z antického Říma a využívá tak klasickou zbraň pěchoty, kterou je krátký meč gladius. Mimo tyto oficiálně představené postavy, které byly odhaleny několik týdnů předem, kdy někdo z testrů pořídil snímky obou hrdinů ještě v testovací verzi. Stejný uživatel nám posílá do placu obrázek tajemného hrdiny, který je s největší pravděpodobností za vikinskou postavou. Přeci jen dvě nové postavy pouze pro třídu rytířů a samurajů? To mi nepřijde příliš vyvážené.

Pro majitele Season Passu bude dvojice přístupná již od 23. května, tak jak bylo předem stanoveno. Kromě těchto dvou hrdinů, dostane hra také dvě nové mapy. Forge a Temple Garde. Dále nová aktualizace přinese i nový nejvyšší level vybavení a speciální level pro epické vybavení.

Upřímně si myslím, že hra jako For Honor má být spíše jakým si testem tohoto systému, protože není možné, aby s takovýmto úpadkem Ubisoft nepočítal. I přesto, že hru čeká více bezplatných dodatků, neočekávám nějaký větší nárůst vracejících se hráčů.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0