Fortnite – RECENZE – Postřehy ze hry

02. 10. 2017 Vojtěch Pastuszek
1 815 zhlédnutí

„Herní“ týden utekl jako voda a těm, kteří ještě neměli možnost si tuto novou herní senzaci zahrát, přináším své postřehy z centra dění, kde je nejvýhodnější chodit ze začátku, jaký update nás bude čekat za týden a který již vyšel. Samozřejmě článek je i pro ty, kteří hráli usilovně denně a možná nějaké nové informace pochytí.

Čím bych začal? Asi tím, proč je dobré vyhrát, když se ještě nedostávají žádné penízky. Pokud vyhrajete, buď v sólu, nebo ve squadu, dostanete železný deštník, který aktivujete pouze ze začátku hry, když opouštíte autobus. Odměny za dobré umístění by nás měly čekat v příštím týdnu, taktéž hraní v DUO.

Rada jak přežít co nejdéle? Z vlastních zkušeností vím, že pokud hrajete ve squadech, není dobré jít na hodně frekventovaná místa, jeden z vás skoro vždy umře, a poté musí dlouhou dobu čekat, to nechcete. Nedoporučuji chodit na místa ve směru jízdy „letu“ autobusu, a ani při otevření dveří, zde totiž vyskočí nejvíce lidí. Poté nedoporučuji již zmíněná velká města, v okolí hor je dost malých domů, ve kterých obvykle nasbíráte mnohem lepší výbavu. Z mého hlediska jsou nejlepší bažiny (vpravo dole), bludiště a prostor nad lesem (vpravo nahoře) a nebo volné pláně u útesu za horami úplně vlevo na mapě.

Co si myslím, že zde hodně chybí a je třeba doplnit? Určitě ohodnocení za výhru nebo dobré umístění, možnost zničit celý start-up, když čekáte, než vás to hodí do autobusu, možnost voice-chatu ve hře – alespoň s vašimi neznámými spoluhráči. Potom mi hodně chybí DUA a nevyváženost zbraní. V pátek nebyl ještě nový update, a to bylo tak, že brokovnice byly na medium range silnější než assault zbraně, což bylo trošičku trapné. A jako poslední dvě věci, které se společně překrývají, je vzdálenost zón, kde někdy nestihnete ani doběhnout bez toho, aby vás někdo zabil, popřípadě doběhnete a za zónou vás čeká protivník. Jak krásně promrhat 5 minut běháním… S tím souvisí přidání do hry nějaké vozidla, nebo udělat něco, že díky větší vzdálenosti od zóny, byste byli rychlejší a podobně. Tvůrci také řekli, že by rádi dohnali PUBG, což se určitě nikdy nestane, ale free 2 play hra super.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0