Getting Over It with Bennet Foddy – RECENZE – Máte čas ztrácet čas?

27. 12. 2017 Nikola Štěrbová
2 909 zhlédnutí

Blíží se konec dalšího roku a ten s sebou nevyhnutelně přináší několik věci. Jestli byl rok 2017 pro vás dobrý a plný úspěchů nebo byl pravým opakem a máte pocit, že jste nic nedokázali, hra Getting Over It je tady pro vás v obou případech. No a pokud si rádi dáváte předsevzetí, můžete si na seznam připsat dokončení téhle hry.

Datum vydání: 6. prosince 2017

Vývojář: Bennet Foddy

Platforma: Microsoft Windows, iOS, Mac OS

Getting Over it with Bennet Foddy je celý název nové skákačky, kterou se celý svět snaží proklikat v co nejkratším čase. Hru pravděpodobně uvidíte na kanálu každého let’s playera a na každej druhém streamu.

Hrajete za postavičku v kotli, která trochu vypadá jako prezident Putin. Ten drží v rukou kladivo, kterým se odráží od země, přitahuje se s jeho pomocí k překážkám a celkově mu pomáhá čelit nástrahám okolního světa. Prostě je kladivo jeho nejlepší kamarád. Aby nebylo po dobu hraní ticho postavička vám kecá do hraní, čte vám citáty o které jste nestáli a na pozadí hraje jazzová hudba.

Možná to zní jako zábava, ale není to pravda. Celou hru se jenom snažíte dostat nahoru. Problém je v tom, že některé pasáže jsou neuvěřitelně těžké. Budete si je tedy muset natrénovat a potom jít, jak se říká na jistotu. Speedruneři jsou schopní proletět hru za 3 minuty. Já osobně neznám nikoho, kdo by ji dokázal proskákat za míň než několik desítek hodin. Getting Over It nemá normální ukládání. Vždycky si najdete nějaké to místečko, odkud jen tak nespadnete, ale může se vám stát, že těsně před koncem spadnete až na začátek. A právě o to jde.

Nemáte rádi svůj život? Chcete hru, při které si budete rvát vlasy i s kořínky z hlavy? V tom případě je Getting Over It přesně pro vás. Její dohrání nemá žádný smysl, ale tady jde o to utrpení, kterým si projdete, abyste hru dohráli. Hra je dostupná na Steamu za 8€. Pokud máte radši klidnější hry, možná si budete chtít pořídit jinou hru. A pokud Getting Over It dohrajete, pochlubte se v komentářích.

Hodnocení 6/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0