Green Hell – NOVINKY – Ztracen uprostřed džungle!

02. 09. 2018 Nikola Štěrbová
1 999 zhlédnutí

Creepy Jar je nezávislé herní studio, jehož zaměstnanci v minulosti pracovali na velkých projektech jako je Dying Light, Dead Island nebo Call of Juarez. A přesně tihle zkušení vývojáři se pustili do vývoje vlastní originální hry Green Hell, která se před pár dny dostala do Early Accessu na Steamu. Jde o realistický survival uprostřed amazonské džungle a podle mě se lépe do hledáčku hráčů dostat nemohli.

Datum vydání: 29. srpna 2018

Vývojář: Creepy Jar

Platformy: Microsoft Windows

Vždycky když někdo mluví o realistickém boji o přežití, vzpomenu si na Stranded Deep a při pohledu na trailer hry Green Hell se srovnání nedalo ubránit. Prvních pár hodin ve hře ukazuje, že Green Hell je mnohem promyšlenější, složitější a tím pádem nevyhnutelně těžší.

Hlavní protagonista se probudí někde v amazonské džungli a nemá nejmenší tušení kdo je, co se stalo a jak se dostat pryč. Jediné, co ví, že se musí pokusit přežít. A tak vezme první ostrý kámen, který si nějakou náhodou nezabodne do nohy, přiváže ho na klacek a vyzbrojen provizorním nástrojem, vydává se na průzkum.

Jedna z prvních věcí, o kterou se pokusí asi každý táborník/přeživší je rozdělání ohně a sehnání jídla a pití. Protože upřímně, vyspat se můžete na zemi a jako přikrývka postačí listí, ale bez vody a jídla to moc dlouho nevydržíte. Green Hell je v tomhle ohledu klasický survival. Pomalu sbíráte suroviny, dáváte je dohromady, craftíte a zpříjemňujete si život v divočině vychytávkami z listí a dřeva. Na druhou stranu je Green Hell plný věcí, které vám pobyt v džungli budou značně znepříjemňovat, například infekce, hmyz přenášející nemoci, zranění a nesmím zapomenout na predátory všude kolem. Jo a kdykoliv se můžete zbláznit (jestli tohle není nejlepší survival, tak nevím, co je).

Je ještě brzo na to říct, jestli Green Hell stojí za váš čas a peníze. Creepy Jar plánují nechat hru v Early Accessu tři měsíce a mezitím chtějí vychytat bugy, možná přidat další obsah a dostat Green Hell na konzole. Nezbývá než doufat, že všechno půjde podle plánu a koncem roku budeme moct hrát hotovou hru.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0