Hearthstone: Un’Goro – NOVINKY – Nové kartičky

05. 04. 2017 Filip Starý
1 322 zhlédnutí

Jak jste se již mohli dočíst na našem portálu minulý měsíc, tak Blizzard přichází s novým rozšířením pro Hearthstone – tentokrát se podíváme do Un’Goro kráteru. Místa, které žádný hráč wowka nemohl minout. Tato džungle je plná nejrůznějších potvor inspirovaných dinosaury z druhohor a teď se dočkáme jejich přenesení do populární karetní hry – konkrétně již v pátek 7.4. Pojďme se tedy podívat na ty nejzajímavější ze 135 (collectible) nových karet, s kterými se budeme již zanedlouho pravidelně setkávat.

V první řadě tu máme 22 common a 9 epic karet, které se skládají především z beasts a elementals. Zejména karty s označením elemental můžeme následně využít k zajímavým combům. V common kartách najdeme například jak klasické murlocky, tak i dinosauří vajíčka a šavlozubého tygra.

Common řada také obsahuje 5 nových legendárek, kde najdeme například stone bosse Ozruka, který dostane +5 životů za každého elementála zahraného v posledním kole.

V novém rozšíření se také nachází 7 karet, které nelze posbírat, ale summonují se jenom při zahraní určité karty, a také 10 adaptací, jenž souvisí s novou schopností adapt, o které jste se mohli dočíst již v našem předchozím článku. Nejzajímavější z nich je patrně Un’Goro Pack, který vám za pouhé 2 mana body přidá 5 nových karet do ruky.

Teď už se ale dostáváme k tomu nejzajímavějšímu – class kartám. Každá classa dostane vždy 10 nových collectible karet + další karty, jako například možnosti volby nebo ty, které se summonují v závislosti na collectible kartách.

Dohromady má nejvíce novinek shaman(18) a druid(17), nejméně poté paladin a priest s 11 novými designy karet. Hráči druida se mohou těšit na 12/12 Tyrantuse za 10 many, který díky tomu, že nelze targetnout spelly, způsobí značné problémy většině hráčům. Hunter se ale zase dočká možnosti změnit svůj hero power na +2/2 libovolné beast kartě. Mág bude tradičně ve znamení spellů, viz Meteor, který dá 15 dmg nebo karta s možností extra turnu. S shamanem budeme moci dělat pořádné rng kousky, a to například s Volcano, které náhodně rozseje 15 bodů poškození po herním poli a to jenom za 5 many (bohužel s overlordem 2).

Novinek je prostě zase spousta a pokud vám toto nestačilo, můžete navštívit blizzardí facebook, kde najdete všechny karty, spolu s šílenými komentáři od hráčů.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0