Hell Let Loose vydělává na Kickstarteru – NOVINKY

17. 10. 2017 Jakub Fišer
1 125 zhlédnutí

Kdo by si nevzpomněl na zajímavě vyhlížející FPS multiplayer střílečku z druhé světové války jménem Hell Let Loose. Hra, která si to nejlepší bere z titulů jako Call of Duty nebo Heroes and Generals nás svou přítomností potěšil již v létě tohoto roku. Slibně se rozvíjející projekt nám vývojáři představili s několika screenshoty v herním enginu Unreal Engine ve verzi 4 a celou hroqmadou nápadů. Pánové ze studia Black Matter dali hlavy dohromady a veškeré svoje nápady shromáždili a pověsili na crowdfundingový server Kickstarter, kde prosí své příznivce a příznivce Hell Let Loose o finanční injekci na pomoc s vývojem hry.

Už když jsme mluvili o Hell Let Loose naposled, zmiňoval jsem zásadní důraz na realističnost a konkrétnost map. Levely, nebo bitevní pole, dejme tomu, mají být neskutečně komplexní, všechny domy případně přístupné a tak dále. Tady je třeba si uvědomit, jak moc náročné musí být takovou mapu navrhnout a vytvořit, aby fungovala bez menšího záseku a osadit ji dobrou optimalizací; aby nakonec Hell Let Loose nedopadlo jako Heroes and Generals, které bylo kvůli hrůzostrašné optimalizaci téměř nehratelné. Tohle by se ale nemělo opakovat a právě proto se Hell Let Loose pro jistotu objevuje na Kickstarteru.

Částka, kterou vývojáři z Black Matter požadovali, nebyla nijak hrůzostrašná, konkrétně 136 tisíc australských dolarů, v přepočtu na naší měnu je to zhruba 2,3 milionu korun. Tuto cifru ale již překonali a v současnosti mohou operovat se zhruba 230 tisíci dolary. To už dává vývojářům slušnou výhodu ještě více propracovat mapy, na kterých chtěli pracovat: hlavně vylodění na pláži Utah a okolí. Nebo se zaměřit na další mapy, ať už jde o Rusko nebo Francii. Vývojáři stále hovoří o tom, jak jsou jejich mapy propracované, až se nemůžeme dočkat, kdy si je budeme moci vyzkoušet i my, normální hráči. Původně měla hra vyjít na úvod příštího roku, toto datum je ale odloženo a na nové se čeká. Stále ale platí, že Hell Let Loose se první podívá na PC a to skrze platformu Steam.

 Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0