Hell Warders – NOVINKY – RPG a Tower Defense!?

16. 04. 2019 Nikola Štěrbová
370 zhlédnutí

Hell Warders je kombinace dvou herních žánrů – RPG a Tower Defense, a už na první pohled je jasné, že se inspirovalo několika většími značkami. Jako hráče vás ale může zajímat jenom jedno, v téhle hře, jak už název napovídá, ničíte démony a aby to šlo rychleji, můžete si přizvat kamarády.

 • Datum vydání: 21. února 2019
 • Vývojář: Anti Gravity Game Studios
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Linux

Příběh je celkem jednoduchý, krásné království jednoho dne zachvátí chaos. A Celestial, která utekla před hroznou smrtí z posledních sil založí řád a nazve ho Hell Warders. Každý z jeho členů má za úkol zlikvidovat co nejvíc těch bestií (právě ty vypadají, jako potvory z jiných her) a pokusit se nastolit rovnováhu mezi silami dobra a zla.

Na začátku hry si můžete vybrat ze tří class, každá má svoje výhody a nevýhody a klasicky si prostě vyberete tu, která vám nejlíp sedne. Jako výbava vám slouží artefakty a každý z nich dává postavě nějaký ten bonus navíc, například fire damage. No a jak se postava leveluje dostává bodíky, kterými si hráč vylepšuje statistiky.

Samotná kampaň je rozdělena na kapitoly a jak už jsem zmínila na začátku, celou hru můžete projít v co-opu, celkem ve čtyřech. Hell Warders je kombinace RPG a tower defense, to znamená, že se můžete pohybovat se svojí postavou a mordovat démony. Zároveň jsou na mapě jednotky, které někam rozmístíte a jako v klasickém tower defense budou dělat to, co mají.

Co se kombinace žánrů týká, jde o opravdu zajímavý mix, který funguje překvapivě dobře. Na Steamu je hra už od roku 2017, ale ke mně se dostala až po vydání. Je pravda, že jestli máte nahráno dost her, bude vám Hell Warders připadat dost neoriginální (protože vypadá jako jiné hry), ale zase jde o něco nového. A navíc se dá hrát s přátely, což je podle mě vždycky plus.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0