Hitman 2 přinese grafickou vychytávku se zrcadly – NOVINKY

15. 06. 2018 Jakub Fišer
661 zhlédnutí

Dánské vývojářské studio IO Interactive má na kontě úspěšný epizodický simulátor zabíjení jménem Hitman. Holohlavého (nikoliv plešatého) nájemného zabijáka s čárovým kódem na zátylku zná asi každý. Vývojáři z IO Interactive propracovali jejich poslední titul s touto postavou v hlavní roli do nejmenších detailů, ale nový chystaný titul Hitman 2, který dorazí do Vánoc, by měl být ještě mnohem propracovanější. Nejen že se dočkáme fůry zbraní, cílů a hlavně krásných nových lokací, graficky dotažených do nejmenších detailů. Čeká nás i poměrně rozsáhlý systém způsobů, jak provést naši práci. Může to vypadat jako nehoda, anebo stačí vzít pušku a cíl odstřelit. K tomu všemu ale musíme přičíst i příjemnou grafickou vychytávku.

Jak jsem již zmínil, Hitman 2 bude poměrně slušně vypadající a propracovanou hrou. Vývojáři navíc přihodili zajímavou herní mechaniku, která hraní jistě znepříjemní, ale zároveň bude činit hru mnohem realističtější. Tím jsou efekty zrcadel. Pokud budete svůj cíl eliminovat před zrcadlem, pravděpodobně vás uvidí. Když se tak budete plížit za nebožákem s kudlou, může se leknout vašeho odrazu v zrcadle. To přinese do praktického hraní zcela nový pohled a, jak jsem již zmínil, mnohonásobně to zvedne realističnost celého hraní.

Druhý díl nové generace Hitmana – nájemného zabíjáka – nás čeká již 13. listopadu a titul se nám představil na právě uplynulém E3 v americkém Los Angeles. K vidění byl trailer, ve kterém Agent 47 musí odpravit ze světa jakéhosi závodníka, a rozmanitost způsobů je velká – může umístit nálož na kolo, případně se převléci za ostrahu a závodníka zabít již v šatně, nebo v poklidu z vysokého domu naproti závodišti sejmout motoristu dobře zamířenou ranou z pušky s dalekým dostřelem. Možností tedy bude opět velké množství a bude záležet jen na hráčích, jaké si vyberou. Hra vychází 13. listopadu na PlayStation 4, Xbox One a PC.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0