Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds – NOVINKY – Krásná Aloy v prvním DLC

31. 07. 2017 Ondřej Knap
1 501 zhlédnutí

Už je to to skoro půl roku co vyšla tato skvělá hra exkluzivně na Playstation 4. Zaslouženě také nejvíce oblíbená hra roku 2017. Nedávno se také přidal Horizon Zero Dawn i nový patch 1.30, který přidal „NG+“, tedy začít hru od začátku, ale ze svým vybavením co jste měli na konci hry. Také zde byly přidány další dvě nové trofeje a obtížnost Ultra Hard. Tato obtížnost už je opravdu pro zkušené lovce a není lehké jí jen tak dokončit. Na E3 jsme se také dozvěděli, že vyjde nové první DLC a v ní se naše krásná rudovlasá Aloy zažije další nebezpečná dobrodružství. Pojďme se tedy podívat z blízka co nás čeká.

Zamrzlá divočina plná nebezpečí

Aloy se v první DLC  pod jménem The Frozen Wilds vydá na cestu do nové zamrzlé oblasti daleko na severu. Zde jí čeká osudově velká vypadající hora a nové velmi zasněžené prostředí. Samo sebou v nové DLC budeme mít nové zbraně, nepřátelé a podobné nezbytnosti co by DLC měli být. Jediná věc co je na téhle celé věci smutná je ta, že Sony zatím nic moc konkrétního neřekla. Jediné co víme je vydání tohoto DLC, které by údajně mělo vyjít někdy v říjnu.

Absenci bližších informací aspoň vynahrazují zveřejněné atworky a trailer, který samozřejmě přikládám pod tento článek. Trailer je velice lákavá záležitost, ve hře jsem strávil přes šedesát pět hodin herního času a neváhal bych díky němu hru zapnout znovu. Nezbývá nám tedy nic jiného než čekat snad se v říjnu dočkáme dalšího pokračování této skvělé hry exkluzivně pro Playstation 4.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0