Horor Agony znovu odložen, tentokrát snad naposledy – NOVINKY

20. 04. 2018 Jakub Fišer
529 zhlédnutí

Již nedočkavě všichni čekáme na hororovou nadílku letošního roku. Ten se totiž pomalu chýlí do své poloviny a na povrch již vyplavalo mnoho nových očekávaných titulů (Outlast 2, Inpacient atd) a my již jaksi nemáme co hrát. Teď ale myslím i ne-hororové tituly. Ať už jde o God of War, brzy očekávaný Detroti: Become Human, české Kingdom Come: Deliverance či hororový The Council. Videoherní konference E3 z kalifornského Los Angeles již pomalu klepe na dveře a nám ještě na pultech obchodů nepřistál dlouho očekávaný horor Agony, který byl na loňském ročníku E3 představen veřejnosti.

Abyste si nemysleli, že tu o této hře jen tak plácáme do vzduchu, titul je opravdu očekáván širokou veřejností, hlavně vzhledem k tomu, že nám vývojáři ze studia Madmind stále přináší nové a nové prospekty ze hry. Tvůrci jistě chtějí, aby jejich hra byla tak skvělá, jak si všichni představujeme. Zároveň však jistě musí být cílem, aby hru vydali ještě před letním veletrhem E3, který se koná v Los Angeles, a na kterém vloni hru představovali také. To značí jediné – pokud titul nechce upadnout ve všeobecné zapomnění, je třeba, aby vyšel do „ETrojky“, jinak to bude ostuda.

Jen připomenu, že hra pochází od polského studia Madmind Studios a vezme nás na procházku peklem. Jakožto postava duše hříšníka totiž budeme procházet postupně Infernem (peklem) a Purgatoriem (očistcem). O příběhu toho zatím moc nevíme, pouze to, že si vývojáři berou inspiraci z Božské komedie od Dante Alighieriho, goticko-renesančního autora.

Abychom snad uzavřeli kapitolu odkládání Agony, sluší se zmínit, že autoři uvádí poslední datum vydání na 29. května, tedy cca. za měsíc. Agony se bude (doufejme) těšit popularitě jak na Xboxu One, tak na PlayStation 4 a pochopitelně také na PC, konkrétněji na platformě Steam, kde si ji již nyní můžete předobjednat.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0