Hundred Days – NOVINKY – Simulátor jižní Moravy!

30. 07. 2019 Nikola Štěrbová
632 zhlédnutí

V simulátorech už jsme si toho mohli vyzkoušet opravdu hodně, dostali jsme se od klasického vedení města a nemocnic až k práci v metru a vykrádání domů v sousedství. Italské studio Broken Arms Games brzy rozšíří paletu simulátorů vlastní hrou. Hundred Days – Winemaking Simulator přenese hráče na sluncem zalité vinice a dá jim možnost prorazit s vlastní značkou vín.

 • Datum vydání: bude oznámeno
 • Vývojář: Broken Arms Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch

V naší malé zemičce není zrovna těžké najít to správné místo ve vinařské oblasti k tomu, aby si člověk mohl splnit svůj sen a vyrábět vlastní víno. Pokud si ale nechcete špinit ruce, hra Hundred Days vám dá k dispozici vlastní vinici, kde si sami vypěstujete hrozny a projdete celým procesem výroby až k hotové lahvi.

Hundred Days slibuje kompletní zážitek, a i když toho vývojáři neukázali moc, vypadá to, že hráč si projde celým procesem výroby. Začátkem je výběr samotný výběr odrůdy vína a k tomu vhodná volba půdy. Zatím to vypadá tak, že je ve hře dost vysvětlivek na to, aby správně vybral i takový hráč, který víno viděl jenom v regálu v supermarketu.

Jakmile zasadíte, práce rozhodně nekončí. I když ve hře asi nebudou útočící hejna špačků, sklizeň můžou ohrozit nemoci a plísně. Vinobraní je výzva sama o sobě. Je potřeba správně vybrat kvasinky a bakterie, aby víno mohlo fermentovat. A samozřejmě je nutné nechat víno zrát, v čem a jak dlouho rozhoduje hráč.

Teprve teď může hráč začít přemýšlet nad tím, jak by měly vypadat lahve se kterými půjde na trh. Podle reakce zákazníků poznáte, jestli se všechna ta práce předtím vyplatila nebo jestli je čas to zabalit.

Hundred Days vypadá opravdu malebně. Low poly grafika se k téhle hře nejenom hodí, ale jako bonus navíc nezatěžuje počítač. Je tak úplně jedno, že normálně hry nehrajete a notebook máte jenom na psaní dokumentů. Hundred Days potřebuje 4GB RAM a asi 1GB na grafice.

Hra už má svoji stránku na Steamu, ale bohužel ještě neznáme přesné datum vydání. Podle zatím dostupných informací se zdá, že půjde o sice jednoduchou ale celkem komplexní záležitost. Jak to bude vypadat v reálu se dozvíme až po vydání.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0