Kindergarten 2 – NOVINKY – Úterý je nové pondělí!

13. 08. 2019 Nikola Štěrbová
1 381 zhlédnutí

Kindergarten 2 začíná tam, kde první hra se stejným názvem končí, konečně je úterý! Po sérii pondělků, které většinou dopadly minimálně špatně, je tady nová školka, nový den v týdnu a nové úkoly. Zůstaly však naše oblíbené charaktery jako je Nugget a školník a dál se sbírají Monstermon kartičky. Jediné, co se opravdu změnilo je brutalita, tady teče krev od začátku do konce.

 • Datum vydání: 30. července 2019
 • Vývojář: Con Man Games, SmashGames
 • Platformy: Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Pondělí máme za sebou a je načase trochu se posunout. Konečně je úterý. Hlavní hrdina hry se vydává do nové školky v čele s novou ředitelkou, která ale není o moc lepší než předchozí vedení. Změnily se pozemky kolem školky, objevili se nový spolužáci. Přibyl i další učitel, který vede třídu nadaných studentů, a dokonce i školník, dostal na všechno to vytírání pomoc (nebo spíš úhlavního nepřítele).

Stejně jako v prvním díle, se i tady ujme hráč role malého chlapce jehož jméno asi nikdo nezná, a pokusí se dostat se z nekonečné série úterků. Druhý díl je ještě brutálnější než ten první a v na první pohled obyčejné školce teče krev proudy. Takže každé špatné rozhodnutí končí bolestivou smrtí a každé správně rozhodnutí, vlastně taky, ale ne tou vaší.

Cílem každého úterý je splnit jeden z úkolů, které si vybere sám hráč. Za splnění každého úkolu dostane hráč speciální odměnu a jakmile projde všechny úkoly, pravděpodobně odhalí nějaké nepěkné tajemství, které se snaží zaměstnanci školky ututlat. Mezi plněním questů můžete sbírat Monstermon karty a lovit achievementy.

Kindergarten 2 je možná pixelová hra, která vypadá jako hra pro děti, ale upřímně lituji dítě, které tuhle hru dostane od rodičů. Je potřeba u hry přemýšlet a plánovat si kroky dopředu tak, aby vám vyšli jablíčka, ale jestli nemáte co hrát, umíte anglicky a nevadí vám porcovat těla do kontejneru, určitě se vám bude líbit.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0