Kingdom Come: Deliverance představuje hodinu gameplay záběrů – NOVINKY

04. 07. 2017 Jakub Fišer
809 zhlédnutí

V období léta a především potom v období uplynulého videoherního veletrhu E3 jsme se dozvěděli o spoustě zajímavých her, jedna bude pro naše tuzemské publikum ale tou možná nejzajímavější. Na mysli mám samozřejmě počin českého studia Warhorse Studios jménem Kingdom Come: Deliverance. Ačkoliv již víme, kdy hra vyjde (konkrétně se jedná o 13. února 2018), titul se stále nachází ve složitém procesu vývoje a není jednoduché určit (ani podle zajímavých gameplay záběrů), zda-li hra splní všechna očekávání, které k ní máme. To se pravděpodobně nestane, nicméně už nyní, v celkem rané fázi vývoje vypadá Kingdom Come: Deliverance velmi zajímavě. Co jsme se ještě z hodinového gameplaye dozvěděli?

V hodinovém gameplay záznamu je vidět verze hry, které se přezdívá E3 Build, neboť již byla k vidění na akci E3 v americkém Los Angeles. A co vše je k vidění? Celé video má hodinu a dvanáct minut a vcelku dobře mapuje všechny aspekty verze hry, ve které se právě s titulem nacházíme. K vidění je nabírání questů a úkolů, ale hlavně – pravděpodobně to nejdůležitější – soubojový systém. A tím nemyslím jen ten bitevní, ve velké válečné vřavě, ale například pěstní potyčka mezi dvěma pobudy. I ta vypadá naprosto skvěle a v kombinaci s fotorealistickou grafikou je skutečně radost dívat se na toto videoherní dílo.

Pochopitelně ani ve videu se vývojáři nevyvarovali evidentních chyb v jejich herním počinu. Hra se místy kousala, respektive framerate padal zhruba k patnácti snímkům za vteřinu, ale vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně ranou fázi hry, nemůžeme téměř nic namítat. Jak jsem se již zmínil, hra vyjde 13. února příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud máte o hru vážný zájem a tento dlouhý stream vás nijak neohromil, nezoufejte, neboť o hře do data jejího vydání ještě hodně uslyšíme.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0