Last Year – NOVINKY – 5 vs 1 survival horor

17. 02. 2017 Vojtěch Pastuszek
1 273 zhlédnutí
 • Vývojáři: Elastic Games

Lidé po nich stále touží, naplňují je, ale jsou zde taky takoví, kteří takový titul nedokážou ani vystát. Jedná se o survival horor, ale ne ledajaký. Dobře, lidé, kteří touží po adrenalinu, si zapnou hru, kde vás nahání nestvůry, nenormální lidi a musíte mít opravdu posunutý práh statečnosti, abyste vůbec dokázali něco takového hrát, natož ji projet celou. Mluvím tady například o hře Outlast, která vystraší i velmi odvážné lidi. Například já se na gameplaye z těchto her dívám moc rád, ale sám bych si ji nezapnul. Co je tedy vlastně nového, tak neuvěřitelně strašidelného, abyste zatoužili si zahrát Last Year?

Welcome to the NIGHTMARE! Lidé v této době hrají stále více online hry, proto vývojáři vymysleli horor, kde si sami rozhodně nezahrajete. Jedná se o 5 vs 1 survival horor. 5 lidí hrají za postavy, které jsou uvězněni ve škole brutálním vrahem. Sám za sebe nikdo nepřežije. Musíte chodit společně, pomáhat si a hledat věci, díky kterým si vyrobíte zbraně, indikátory zvuku… Vrah má za úkol vyzabíjet celou skupinku lidí v co nejrychlejším čase, protože když si pětice vyrobí zbraně, je malá šance na úspěch. Jako vrah si můžete volit mezi škálou zbraní, tudíž každá hra bude v něčem jiná. Specializujete se na pasti, nebo střet 1 vs 1, to už je jen na vás.

Studenti nejsou nikdy v bezpečí. Vrah má totiž možnost dát se do 100% neviditelnosti. Každý hráč má speciální zaměření. Buď jste technik, medik, střelec, podpora, nebo průzkumník. Doposud jsem neřekl, že se ocitáme v roce 1996. To ale vlastně není nijak důležitý fakt, nic to nemění na průběhu hraní.

Z trailerů jde vidět, že si vývojáři dali s tvorbou této hry opravdu záležet, teď už jen zbývá, jestli ji dotáhnou do konce, a nebude to žádný propadák. Doposud se neví, co se stane, když umřete, jestli se budete muset dívat, než je vrah všechny zabije, co se stane, když se někdo odpojí, jak dlouho bude trvat jedna hra. Všechny tyto aspekty jsou totiž velmi rozhodující, zda bude hra hratelná, či nikoli.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0