Lidstvo se ocitne v roli kolonizátorů – Mass Effect: Andromeda – ZAJÍMAVOSTI

02. 04. 2016 David Strnad
1 227 zhlédnutí

S informačními úniky kolem nového Mass Effectu se v poslední době roztrhl pytel. Co jiného hráčům zbývá, když Bioware nepustí jedinou informaci ven. Jak se vývoj nové hry blíží ke konci, na povrchu se ocitají nové informace. Mezi jedny z nich patří dotazník EA, kde se společnost hráčů táže, jaké prvky by přivítali v novém Mass Effectu, a zda by jim nevadilo, kdyby se lidstvo postavilo do role invazivních kolonizátorů.

Vše zveřejnil uživatel Redditu, kam nahrál spoustu zajímavých informací. Ač se jeho příspěvek jeví věrohodný, Bioware mohlo změnit svůj postoj a některé věci nebrat v potaz. Přesto v něm každý pozorný čtenář objeví už potvrzené úniky, které mu tudíž přidaly na věrohodnosti. Ať už si onen uživatel celou záležitost vymyslel, a podobně jako autor ovladače ke konzoli NX podfoukl hráčskou obec, možná se díváme na oficiální dotazník přímo od EA.

andromeda 2

Dřívější úniky potvrdily, že se nová postava nazývá Pathfinder, a jejím úkolem, stejně jako celého týmu okolí ní, se stane hledání nového domova pro lidskou rasu. Už z názvu asi tušíte, že se celý příběh odehrává v galaxii Andromedě. Právě tam Pathfinder hledá základnu pro kolonizaci, ale do cesty se mu připletou domovské rasy, jejichž galaxii chcete osídlit. Hvězdokupa Helius tak nabídne čtyřikrát větší rozlohu, než jakou disponuje třetí Mass Effect. Vrátí se sběr surovin a především nás čeká průzkum velkého množství planet. A tady se objeví první známky odporu v podobě několika mimozemských ras. Vedle nich hráč prozkoumá starobylé pozůstatky rasy zvané Remnants (Původci). Dějová linka asi představí závod o získání části jejich technologie, díky níž se zlepší zmíněná kolonizace.

Měly by se vrátit rasy známé hráčům původní trilogie. Jak se promítne jejich účast na zuřivém osídlování Andromedy, teprve uvidíme. V každém případě znovu potkáme Krogany a minimálně Salariany.

Mass Effect: Andromeda vychází nejspíš začátkem příštího roku. Kvůli odchodu několika stěžejních tvůrců se zdá, že vývoj končí, ovšem Bioware stále mlčí. Jakmile se objeví nové informace, dáme vám prostřednictvím našeho magazínu vědět.

MEElektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0