Lucifer Within Us – NOVINKY – Vymítání přes internet!

19. 07. 2020 Nikola Štěrbová
198 zhlédnutí

IGN na své Summer of Gaming konferenci představilo hromadu titulů, na některé se rychle zapomnělo, jiné zaujaly originálním námětem. Lucifer Within Us je připravovaná indie detektivka, která láká už svým popisem na Steamu. Má jít o hru, ve které se hráč bude podílet na vyšetřování několika vražd a při hledání stop a dalších vodítek se dostane v digitálnímu vymýtání daemonů.

 • Plánované datum vydání: není oznámeno
 • Vývojář: Kitfox Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Mac OS

Náplní práce digitálního exorcisty je hledání zkorumpovaných dat (daemonů), která by se mohla dostat k lidským hostitelům a zbavit se jich předtím, než dojde k nějakému zločinu nebo vraždě. Jak už to bývá na internetu všechny soubory se nedají uhlídat a jakmile dojde k vraždě z futuristického exorcisty se stává detektiv hledající odpovědi.

Místo činu nabízí pěknou řadu důkazů a často i svědky nešťastné události. Hra nechá hráče prozkoumat jednotlivé důkazy a zaznamenat stopy, které by mohly vést k dopadení viníka. Dále si hráč může promluvit se svědky, ti samozřejmě viděli nebo slyšeli co se stalo, ale na rozdíl od důkazů můžou lhát a svést vás na špatnou stopu. Detektiv z budoucnosti má na své straně unikátní schopnosti, které mu pomáhají odhalit lži a celá hra díky tomu působí tak nějak komplexněji.

Zajímavé na Lucifer Within Us je způsob, kterým vývojáři přistupují ke hráčům. Nestaví jim totiž do cesty opakující se puzzly a nedávají důležité stopy do rohu obrazovky, aby byli lehce přehlédnutelné. Naopak dávají hráčům stopy a svědky pěkně na obdiv a je na hráči, aby si ze získaných informací vyvodili závěry.

Lucifer Within Us přináší spoustu nových věcí do žánru, který se moc nemění. Jde o hru zasazenou do budoucnosti, kde sice vymýtáte daemony, ale pracujete pro církev a řešíte případy více méně klasickým způsobem, takže nejste ztraceni v nějaké utopistické budoucnosti. Hra ještě nemá stanovené datum vydání, ale měla by vyjít koncem tohoto roku.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0