Mmm Fingers – MOBILNÍ HRY

04. 08. 2016 Kateřina Motejlová
962 zhlédnutí

Pokud hledáte hru, která vám zkrátí čas a rozdrásá nervy, tak to jste na správné adrese. Hra Mmm Fingers je skvělou volbou!

Jak už z názvu vyplývá, v téhle roztomilé aplikaci vám půjde o prsty.  A to doslova! Parta prstožroutů vás nenechá chvilku vydechnout a budou vás honit do té doby, než vás zkrátka sežerou!

Tahle hra vydaná v roce 2014 vás nenechá spát. Roztomilá grafika vám může navodit pocit, že se vám nic nestane, ale opak je pravdou.
Principem hry je udržet prsty na displeji co nejdéle a co nejdéle se unikat zákeřným příšerám. Ty se pohybují různě po obrazovce a vy se jim snažíte vyhýbat. Teorie je jednoduchá, praxe už je trošku těžší.
Které z pichlavých nástrah se stanou vašimi nejoblíbenějšími? Zelená zlomyslná ozubená kolečka, oranžové pilky, nebo sladce růžové kostky, které ale v žádném případě tak sladké nejsou? Kdybyste toho měli málo, můžete se těšit na nejrůznější kombinace těchto nástrah, které se vás snaží co nejrychleji kousnout!

Hra dosahuje poměrně hodně stažení a vysokých hodnocení. Hráči přesáhli počet deseti milionů stažení. Více než čtvrt milionu hráčů udělilo hře hodnocení hezkých 4,2 hvězdičky z celkových pěti.

Díky propojení s Google Hrami můžete sdílet a porovnávat své nejlepší skóre. A to nejen s přáteli na sociálních sítích, jako je třeba facebook, ale také s hráči po celém světě. Dokážete překonat rekord, který drží hráč HášílPáůďýál? Dosáhl neuvěřitelných 9 223 372 036 bodů!

Aplikaci vyvinula společnost Noodlecake Studios Inc. z Kanady, která má na kontě také veleúspěšný trhák Happy Jump, kde se setkáváme se skákajícím dortíkem, který je doslova k sežrání!

Přidáte se také do široké komunity spokojených hráčů, kteří se snaží stále a stále uniknout monstrům, která žerou prsty?

Ke stažení na App Store, nebo Google Play.

+ velmi povedená grafika
+ doplněno příjemnou a vhodnou hudbou
+ velmi hratelné
+ nemusíte čekat na žádné životy, ani energii
+ překážky jsou generovány náhodně, tudíž se neomrzí

– každé sežrání vás rozpálí do běla
– po čase stereotypní
– vysoká skóre jsou díky cheatům, takže nemáte šanci je poctivě dohnat

7/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0