Mortal Kombat 11 je za dveřmi a ukazuje další dosud neviděné postavy – NOVINKY

27. 03. 2019 Jakub Fišer
1 307 zhlédnutí

Kultovní bojovka Mortal Kombat má již za několik dní dorazit ve své jedenácté iteraci. Na palubě přitom přistane zbrusu nová grafika, výborně dotažená hratelnost, také možnost konfigurace bojovníků postav a jejich případná stylizace. Kromě toho má ale do hry dorazit plno nových či dříve používaných bojovníků, kteří se již v několika předešlých dílech série neobjevili. Univerzum Mortal Kombat totiž přímo překypuje zajímavými charaktery, vývojáři z Nether Realm nám tak k těm, které již známe, přihazují nové postavy, které jsme si přáli a přání se nám tak vyplnila.

Kromě postav, které již známe, do hry dorazí také několik dalších dosud nezveřejněných postav. Těšit se můžeme na Liu Kanga, který byl i v minulém díle Mortal Kombat X, rovněž tak jako Kung Lao s čepelovým kloboukem na hlavě. Další postavou je bouchač Jax, který má kovové paže a s těmi se umí otáčet. Nejnovější trailet, který Nether Realm vypustil, objasňuje trochu příběhu. Dozvídáme se, že univerzum se dělí na alternativní vesmíry a také různé časové roviny, bojovníci tak nezřídka budou muset bojovat s vlastními já, jen z jiné časové roviny či jiného alternativního vesmíru. Za touto nepříjemností stojí bohyně Kronika, která také figuruje jako hlavní záporná postava příběhu.

V traileru se také opět zjevuje postava pána času Gerase, který má být pomocníkem Kroniky. Kromě těchto postav se můžeme také těšit na Noob Saibota, tedy původního Sub-Zera, který opět vzešel z časové nerovnosti, kterou způsobila kronika. Titul bude k dostání již 23. dubna, tedy téměř za měsíc, a dostupný bude na PlayStation 4, Xbox One, PC a i na Nintendu Switch. Pro fanoušky značky je to jasná volba, pro milovníky bojovek jakbysmet. My už se na nový Mortal Kombat nemůžeme dočkat!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0