Nathan Drake nejspíše ve čtvrtém Uncharted zemře

10. 01. 2016 Jakub Fišer
821 zhlédnutí

Jako by to bylo včera, kdy světlo světa spatřila akční dobrodružná adventura Uncharted, která lákala převratným vizuálem a perfektním příběhem. To bylo v roce 2007. Nyní je rok 2016 a majitelé nejnovějších PlayStationů si brousí zuby na nový díl s podtitulem „A Thiefs End“. Snad každému hráči Uncharted přirostla hlavní postava – dobrodruh Nathan Drake – k srdci a při oznámení každého nového dílu se opět hráči těšili, až si za postavu zahrají. O to hůře znělo oznámení, že čtvrtý díl Uncharted bude posledním, ve kterém se objeví postava Nathana Draka. Ihned po tom se začalo spekulovat o odjezdu Draka do ústraní anebo právě o smrti tohoto sympaťáka. Tato zpráva se ale již nepohybuje na úrovni spekulace, protože jeden z vývojářů Uncharted, konkrétně Neil Druckmann, se pro britský magazín Sun nechal slyšet, že epizoda A Thiefs End bude pravděpodobně posledním dílem Uncharted jak ho známe a že by postava Nathana Draka mohla zemřít.

uncharted-4-logo

S přihlédnutím k zakončení příběhu by bylo velmi obtížné a nerozumné pracovat na pokračování s Nathanem Drakem. Možná se dočkáte prequelu, možná bude pokračování, ale bez Nathana Draka, tohle je jeho konce,“ řekl Druckmann a dodal: „Nathan byl s námi dlouho a je nám jasné, že to nebude dobrý marketingový tah, ale cítíme, že je na vrcholu své slávy a chceme se ctí ukončit jeho příběh.

Ale ještě nezoufejte, protože vedení Naughty Dog (studio, které stojí za sérií Uncharted, pozn. red.) uvedlo, že konečné slovo, takzvané právo veta, má vždy Sony, takže celá situace dopadne tak, jak se Sony rozhodne, že je to správně. Celá tato situace ale působí velmi uměle a přijde mi divné, že by vývojáři prozradili takovýto zvrat ještě před vydáním hry. Snad nás vývojáři jen škádlí a snaží se nás na hru více navnadit.

zdroj: PlayStation UniverseElektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0