No Time to Relax – RECENZE – Deskovka na počítači!

27. 08. 2019 Nikola Štěrbová
781 zhlédnutí

No Time to Relax je simulace životních událostí pro jednoho až čtyři hráče. Porazit ostatní hráče nebo počítač dá dost práce. Potřebujete mít dobrou práci a peněženku plnou peněz, to ale nejde bez vzdělání. A protože nikdo nechce strávit život v knihovně u odborné literatury, je potřeba učení vyvážit trochou zábavy.

 • Datum vydání: 28. února 2019
 • Vývojář: Porcelain Fortress
 • Platformy: Microsoft Windows, Mac OS

No Time to Relax je v podstatě desková hra přenesená na počítače. Při zakládání hry si vybere počet tahů, které budete mít ve hře a cílem hry je mít po vypršení těchto tahů lepší skóre než ostatní hráči.

Hra vás vyhodí na barevnou mapu a nechá vás poprat se se životem. Jedna z prvních věcí, kterou chcete udělat je sehnat si práci a obstarat si nějakou práci. Na šichtu se můžete vydat kdykoliv a kliknutím na záložku pracovat se pustíte do práce. Hodiny uprostřed spodní lišty mají malé počítadlo. To ukazuje počet interakcí, které vám zbývají v daném týdnu a jakmile je vyčerpáte, je na tahu další hráč (nebo počítač).

Na začátku nového týdne/tahu hráč dostane herní karty. Podobně jako u deskovek i tady prostě doufáte, že vám padlo něco dobrého a většinou se stane pravý opak. Eventy jako zlomený zub, nos mimozemšťany nebo zapálený dům vám sebere peníze a zhorší náladu, zatímco výhra v loterii rapidně zlepší váš virtuální život.

S každým dalším tahem rostou vaše možnosti. S rostoucím vzděláním se zlepšují nabídky na trhu práce, což vede k lepšímu platovému ohodnocení a menší potřebě trávit v práci všechen svůj čas. S trochou volného času máte šanci skočit si do posilky, nakoupit oblečení a doplňky do bytu nebo vyrazit za kulturou. Tím zlepšíte svoje statistiky a přiblížíte se výhře celého kola.

No Time to Relax je skvělá pro partu hráčů, ale sami si ji moc neužijete. Za 12 dollarů na Steamu dostanete zábavnou hru na dlouhé odpoledne, když prší nebo není co jiného dělat. Díky lokálnímu coopu můžete sezvat lidi k sobě na gauč. Bohužel největším problémem hry je obsah, protože po pár kolech budete znát většinou náhodných eventů.

Hodnocení 6/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0