Northgard – NOVINKY – Multiplayer

08. 06. 2017 Tomáš Cajthaml
418 zhlédnutí

Se severskou tématikou se za poslední 3 roky roztrhl pytel. Jak na seriálovém a filmovém pomyslném křesle, ale také v tom herním. Prvním herním důkazem je zasazení pokračování božské rubačky God of War, která nás zavede z antického Řecka, do chladem promrzlého severu plného severské mytologie. Dalším z důkazů je určitě známá tahová strategie The Banner Saga, nová RPG strategie s názvem Expeditions: Viking nebo nedávno oznámená, opravdu pěkně vypadající hříčka Ancestors, která se předvedla úžasným trailerem.

Jedna taková tématicky založená hra se momentálně nachází v Early access. Nese název Northgard a jedná se o RTS strategii připomínající staré dobré Settlers. Jde o povedenou budovatelskou strategii, která již na pevný, známý základ opatrně přikládá své vlastní novinky. Vaším úkolem, po vybrání si klanu dle výhod, je začít pomalu expandovat a rozšiřovat svůj vliv a svoji vesnici. Samozřejmostí je soupeření s jiným klanem, které nespočívá pouze v tvoření lepší armády ale především co nejsilnějšího zázemí.

I přes své rané stádium do hry nově přibude také multiplayer. Ten přinese tři módy. Hraní v klasických týmech 2v2, 3v3 či 2v2v2 samozřejmě lze kohokoli nahradit AI. Podmínky vítězství se nijak od singleplayeru neliší. Nynější stádium hry je stabilní a bezproblémové. I v závislosti na menší obsah si hra zaslouží pozornost. Hru lze pořídit na steamu za necelých 20€.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2018 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0