Operation: Harsh Doorstop – NOVINKY – Zarážka do dveří, která vás překvapí!

20. 12. 2020 Nikola Štěrbová
463 zhlédnutí

Operation: Harsh Doorstop je připravovaná free to play multiplayerová FPS od vývojářského studia Drakeling Labs, kteří nám v minulosti přinesli hry jako je Project Reality 2  a Warfare 1944. A protože Project Reality je jedna z mých nejoblíbenějších her, musím prozkoumat všechno, co jeho vývojáři chystají. Tentokrát se studio spojilo s vydavatelem MicroProse Software a hotová hry by měla brzy být na Steamu,

 • Plánované datum vydání: bude oznámeno
 • Vývojář: Drakeling Labs
 • Platformy: Microsoft Windows

Připravovaná multiplayerová akce na první pohled vypadá jako všechny ostatní z tohoto žánru, ale teprve když se podíváte, co všechno hra nabídne, začne vás opravdu zajímat. Hra je zbavená všech lootboxů, mikrotrasakcí a placeného obsahu, místo toho dostane podporu modů a jakmile se hotová hra dostane na Steam, nemusíte platební kartu ani vytáhnout.

V první verzi hry bude možné hrát pěchotní mise a zabírat body. V dalších verzích přibydou vozidla, nové zbraně, podpora modů a herní mechaniky by měly být více realistické.

První dostupná mapa bude v Afghánistánu a půjde o fiktivní konflikt mezi silami NATO a Sovětským svazem v létě 1991. Stejně jako v Projectu Reality budou později přidány i konflikty z druhé světové nebo studené války. A to samozřejmě mluvím o oficiálních mapách, se zajímavým obsahem určitě přijdou i modeři.

Operation: Harsh Doorstop je ještě ve vývoji, a i když už má na Steamu svoji kartu, hra jde zatím přidat jenom na Wishlist. Na patreonu se ale můžete přidat k jejímu vývoji, za 5 dollarů dostanete CD klíč, který vás pustí na testovací servery a s dalšími tiery se můžete do vývoje zapojit ještě víc.

Kdy přesně bude celá hra hotová zatím není jasné, vývojáři uvedli jako datum jenom „Coming Soon“. Stejně jako PR2 bude i Operation: Harsh Doorstop hra, která je o něco těžší než Battlefield a zároveň trochu lehčí než ARMA. A díky dedikovaným serverům se nemusíte starat o ostatní hráče, ale prostě si s lidmi, se kterými chcete hrát, nastavíte vlastní server a pustíte se do obsazovaní bodů.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0